سعید لطفی در گفت وگوی اختصاصی با فرتاک ورزشی:

سعید لطفی که در این چندسال اخیر در عین جوانی توانست مهارت ­های خود را به رخ جامعه فوتبالی ایران بکشاند،این روزها از شرایط خود در تیم جدیدش فوق العاده رضایت دارد

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، سعید لطفی مدافع حال حاضر نفت تهران در گفت و گو با خبرنگار فرتاک ورزشی، پیرامون باشگاه سایپا و شرایط این تیم برای حضور در مسابقات این فصل فوتبال لیگ برتر سخن گفت که در زیر با هم می خوانیم.

،شرایط نفت را چگونه میبینید؟

_خیلی خوشحالم که نفت در تهران ماند ،تیم نفت تیم بسیار خوبی است و جوان­های مستعد و سخت کوشی دارد اگر آن­ها به خارج از تهران منتقل می­شدند قطعا مثل پاس تهران نابود می­ شدند

چی شد که سایپا را انتخاب کردید؟

اول به خاطر شخص آقای فرکی چرا ایشان از نظر شخصیتی و مربیگری در فوتبال ایران یک برند محسوب می شوند و اینکه سایپا از نظر تجهیزات و امکانات مالی تیم بسیار حرفه ­ای و خوبی دارد.

به نظر شما سایپا امسال می تواند حرف­هایی برای گفتن داشته باشد؟

صد در صد؛ امسال هدف ما این است که جزء 3تیم اول لیگ باشیم و از همین اول با تیم همدل شده ایم تا کسب سهمیه آسیایی داشته باشیم.

در تیم سایپا قرار است در چه پستی بازی کنید؟

خوب من توانائی بازی با هر دو پا را دارم و این هم مدیون آقای مرفاوی هستم،که من را در سمت چپ خط دفاع به بازی گرفتند اما پست تخصصی من دفاع راست است که امسال در سایپا این پست را به من دادند.

lotfi2

 

شماره شما در تیم جدیدتان مشخص شده است؟

 بله شماره همیشگی ­ام،شماره 14 را به تن خواهم کرد.

آیا الگوی خاصی در فوتبال دارید؟

 بله من عاشق سبک فوتبالی فلیپ لام هستم

سوال آخر آیا به تیم ملی فکر می کنید؟ 

قطعا تمام سعی و تلاش خودرا خواهم کرد تا به تیم ملی راه پیدا کنم و اصلا دلیل اصلی که به تیم سایپا آمدم دیده شدن و حضور در تیم ملی است.

گفت و گو : احسان خسروی