دروازه‌بان کهنه‌کار تیم امید برزیل که قرار بود در کنار هموطنانش جوانش در بازی‌‌‌های المپیک به میدان برود، این فرصت را از دست داد

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، فرناندو پراس که یکی از سه بازیکن بالای 23 سال تیم امید برزیل برای شرکت در رقابت‌‌های المپیک 2016 ریودوژانیرو بود، به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه آرنج، فرصت حضور در این رقابت‌ها را از دست داد.

پراس 38 ساله که دعوت شدنش به اردوی تیم المپیک خیلی‌ها را غافلگیر کرده بود، در جریان تمرینات پیش از بازی دوستانه تیمش برابر ژاپن که با نتیجه 2 بر صفر به سود میزبان المپیک خاتمه یافت، آسیب دید و جای خود را به اویلسوم، دروازه‌بان تیم اتلتیکومادرید داد.

او پس از این اتفاق در صفحه توئیترش نوشت: من برای محقق کردن رؤیایم برای بازی به عنوان یک برزیلی ملی‌پوش خیلی تلاش کرده بودم اما متأسفانه قسمت نبود که چنین چیزی را تجربه کنم. نتیجه معایناتی که روی دستم صورت گرفته نشان می‌دهد که آرنجم شکسته است و اینکه من دیگر نمی‌توانم در المپیک بازی کنم. من باید استراحت کنم تا با قدرت بگردم و به پالمیراس کمک کنم. چه کسی می‌داند. شاید یک بار دیگر فرصتی دست داد تا برای تیم ملی برزیلی بازی کنم.

تیم امید برزیل اولین بازی خود در رقابت‌های المپیک را چهارم آگوست (چهار روز دیگر) برابر آفریقای جنوبی انجام می‌دهد و تا یک روز قبل از این بازی فرصت دارد که جانشین پراس را معرفی کند که آن بازیکن باید یکی از نفرات معرفی شده در فهرست 35 نفره اولی برزیلی‌ها باشد.

 

انتهای پیام/