فرانک ریبری با وجودی که بازی با کیفیتی مقابل اینترمیلان انجام داد،‌ مورد انتقاد مربی ایتالیایی خود قرارگرفت.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، بایرن در دیدار دوستانه با اینترمیلان در چارلوت 4 بر یک برنده شد و در این مصاف فرانک ریبری یک مرتبه دیگر در فرم مطلوب ظاهرشد.

او حتی اجازه یافت به عنوان کاپیتان در زمین حاضر شود. ستاره با سابقه فرانسوی زننده گل دوم و سازنده گل سوم در این بازی بود. با این حال وی مورد انتقاد کارلو آنچلوتی قرار گرفت.

مربی ایتالیایی که از موقع حضورش نزد بایرنی‌ها همواره از بازیکنانش تعریف کرده، برای نخستین مرتبه از یکی از شاگردانش در مونیخ انتقاد کرد.

علت این امر به برخورد ریبری با فیلیپو ملو مربوط می‌شود. در یک صحنه از بازی در دقیقه 33 هافبک اینتر روی او مرتکب خطای خشن شد. اما در ادامه ریبری در چند صحنه دنبال انتقام‌گیری از بازیکن مقابلش برآمد و حتی نزدیک بود از زمین اخراج شود!

این مساله باعث ناراحتی مربی 57 ساله باواریایی‌ها شد. آنچلوتی بعد از بازی اظهارداشت: از بازیکنانی که اینگونه در زمین عمل می‌کنند،‌ خوشم نمی‌آید. من به او گفتم که باید دست از این کارها بردارد. حتی امروز بازوبند کاپیتانی راهم به او دادم. اما به این نحو کار انجام نمی‌شود.

این اظهارات در حالی عنوان شد که قبل از بازی، کارل هاینس رومینیگه در مصاحبه با گزارشگر رادیو مونیخ، از اظهارات اخیر ستاره فرانسوی علیه پپ گواردیولا،سرمربی اسپانیایی 3 سال گذشته تیم انتقاد کرد.

معاون بایرن اظهارداشت: تصور می‌کنم هیچ دلیلی وجود نداشته که او علیه پپ گواردیولا حرف بزند. ما با این مربی صاحب افتخارات زیادی شدیم و از او بهره زیادی گرفتیم. اینگونه صحبت‌ها هیچ ثمره‌ای ندارد.

انتهای پیام/