امسال یک تیم مازندرانی لیگ برتری می شود

دو تیم مازندرانی نساجی و خونه به خونه با جذب بازیکنان نامی، کمربند خود را برای صعود به لیگ برتر بستند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، با جذب محمد عباس زاده برای نساجی مازندران و مازیار زارع و همچنین پژمان نوری برای خونه به خونه مازندران، امیدواری هواداران شمالی برای صعود یکی از این دو تیم به لیگ برتر بیشتر شد.

از بازیکنان باتجربه و مهم نساجی می توان به جذب بازیکنانی همچون: محمدعلی نعمتی (خیبر)، اسماعیل صمدی(خونه به خونه)، احسان تاییدی(گل گهر)، حمید نعمتی(مس رفسنجان)، مرتضی غلامعلی تبار(ماشین سازی تبریز)، پیمان میری(نفت آبادان)، محمد عباس زاده(راه آهن) و مهدی اسلامی اشاره کرد که هر یک از این بازیکنان می توانند تکلیف نساجی را در یک فصل مشخص کنند.

اما آنسوی میدان، خونه به خونه به مراتب بازیکنان شناخته شده تری را جذب کرد. بازیکنانی همچون: رامتین سلیمان زاده(پیکان)، مجتبی محبوب مجاز(مس رفسنجان)، حنیف عمران زاده(استقلال)، حمید کاظمی(نساجی)، عباس محمدرضایی(پیکان)، مهدی خیری و میثم نقی زاده(پدیده)، حامد زمانی(پیکان)، امید نظامی پور(گسترش فولاد)، محسن فروزان(راه آهن)، امیرحسین فشنگچی(فولاد)، مازیار زارع و پژمان نوری(ملوان) بازیکنانی شناخته شده ای هستند که امیدهای فراوانی را در دل مالکان خونه به خونه زنده کرده اند.

هواداران این دو تیم مازندرانی همواره سرمایه ی اصلی باشگاهشان بوده اند و با جذب بازیکنان نامی، در این فصل یکی از بهترین وقایع تاریخ لیگ یک رخ خواهد داد و رکورد تماشاگران لیگ یکی در ورزشگاه های وطنی قائمشهر و هفت تیر بابل شکسته خواهد شد.

نویسنده: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/