در حالی که کمتر از 90 دقیقه تا شروع دیدار استقلال مقابل استقلال خوزستان زمان باقی مانده تنها حدود 1500 نفر در ورزشگاه حضور پیدا کردند.

 استقلال و استقلال خوزستان در چارچوب دیداری از هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 20 و 45 دقیقه در ورزشگاه غدیر به مصاف یکدیگر می‌روند.

* با توجه به گرمای هوای اهواز هواداران هنوز حضور پرشوری در ورزشگاه نداشتند و کمتر از 1500 نفر به ورزشگاه آمدند که اغلب این هواداران را طرفداران استقلال تهران تشکیل می‌دهند.

* ترکیب استقلال خوزستان در این مسابقه مشخص شد. برای آبی‌پوشان خوزستان رافائل، پیمان شیرزادی، عقیل کعبی، محمد طیبی، جلال عبدی، عزت پورغاز، میثم دورقی، سالاروند، بیت‌سعید، مهدی مومنی و رحیم زهیوی به میدان می‌روند.

* با توجه به گرمای هوا و قرار داشتن آفتاب در ضلع شرقی ورزشگاه هواداران کمی در آن منطقه حضور دارند.

* دو بنر از ناصر حجازی پیشکسوت فقید استقلال در جایگاه نصب شده است.

* هواداران استقلال لحظاتی علیه پرسپولیس شعار سر دادند.

* علی چینی به همراه محمد خرمگاه برای بازدید از چمن ورزشگاه راهی زمین شدند که چند تن از هواداران اهوازی علیه آنها شعار سر دادند. همچنین کاوه رضایی و جابر انصار به همراه یکی دو تن از دیگر بازیکنان استقلال وارد زمین چمن شدند و مورد تشویق هواداران قرار گرفتند.

* تیم داوری هم 90 دقیقه قبل از شروع بازی وارد زمین شد و در میانه میدان عکس یادگاری گرفتند.

* هوای اهواز نسبت به روزهای گذشته شرایط بهتری دارد اما با این وجود باز هم گرمای هوا باعث سختی کار برای حاضران در اهواز شده است.

* در بیرون از ورزشگاه ازدحام زیادی وجود ندارد و عبور و مرور به راحتی صورت می‌گیرد.

منبع: فارس

انتهای پیام/