دیدار دوستانه تیم های فوتبال پرسپولیس و لوکوموتیو اوکراین سرخپوشان ایران خاتمه یافت.

به گزارش فرتاک ورزشی؛ دیدار دوستانه تیم‌های فوتبال پرسپولیس و لوکوموتیو اوکراین که از ساعت 18 به وقت محلی (19:30 به وقت تهران) در زمین دینامو کی‌یف آغاز شد و با نتیجه 4 بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید.

گل‌های پرسپولیس توسط علی علیپور (2 گل)، احمد نوراللهی و شهاب زاهدی به ثمر رسید.

سرخپوشان با ترکیب اولیه علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، کمال کامیابی‌نیا، محمد انصاری، گولچ، ساسان انصاری، احمد نوراللهی، صادق محرمی، وحید امیری، محمد رحمتی و ربیع خواه به میدان رفتند.

این دیدار تا دقیقه 20 با تساوی بدون گل در جریان بود. تیم فوتبال پرسپولیس در این دقایق دو موقعیت خوب گلزنی را روی دروازه لوکوموتیو خلق کرد.در دقیقه 39 ساسان انصاری توپ را وارد دروازه حریف کرد که داور گل را نپذیرفت و بازی با همان تساوی بدون گل در جریان است. شوت صادق محرمی از کنار دروازه به بیرون رفت. تیم فوتبال پرسپولیس بسیار شاداب و زیبا بازی را اداره می‌کرد و چندین بار دروازه لوکوموتیو را به شدت مورد تهدید قرار داد. این بازی در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

پرسپولیس در نیمه دوم با ترکیب الکساندر لوبانوف، صادق محرمی، ربیع خواه، گولچ، احمد نوراللهی، احسان علوان‌زاده، شهاب زاهدی، علی علیپور ،فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و آرام طبع به میدان رفت. در دقیقه 55 علی علیپور بازیکن تعویضی سرخپوشان در یک فرار زیبا و ضربه دیدنی، توپ را وارد دروازه لوکوموتیو کرد و پرسپولیس را با نتیجه یک بر صفر به برتری رساند.در دقیقه 57 علی علیپور روی ارسالی که از جناح چپ روی دروازه انجام شد، گل دوم خودش و پرسپولیس را وارد دروازه لوکوموتیو کرد. احمد نوراللهی در دقیقه 59 از پشت محوطه هجده قدم حریف با ضربه ای دیدنی سومین گل پرسپولیس را به ثمر رساند.در دقیقه 61 روی سانتر احسان علوان زاده، علی علیپور توپ را با ضربه سر برای شهاب زاهدی ساخته و پرداخته کرد و این بازیکن چهارمین گل سرخپوشان را وارد دروازه لوکوموتیو کرد.

بهشتی سفیر ایران به همراه دیگر مسئولان سفارت، در ورزشگاه حضور یافتند و این دیدار را به نظاره نشستند.

تیم پرسپولیس با وجود برتری، در آخرین دقایق بازی یک گل از حریف دریافت کرد و این بازی دوستانه در پایان با نتیجه 4 بر یک به سود پرسپولیس خاتمه یافت.


منبع: خبرگزاری تسنیم