نتیجه ای بسیار ضعیف بریا استقلال و منصوریان در دو هفته اول بازی های لیگ شانزدهم که شاید بتواند سرنوشت این تیم را تغییر دهد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، استقلال تهران در دو هفته ابتدایی لیگ شانزدهم، نتایج نا امید کننده ای گرفته  و از 6 امتیاز ممکن تنها یک امتیاز  اندوخته  است و این یعنی در همین ابتدای راه، مسیری که برای این تیم و منصوریان وجود دارد، پر پیچ و خم و بسیار سخت است.

در این که علی منصوریان یکی از جوانان شایسته فوتبال می باشد و در طی چند سال گذشته که به امر مربیگری روی آورده، روند رو به رشدی را طی کرده و بدون شک آینده بسیار خوبی در انتظار اوست، شکی وجود ندارد، اما علیمنصور دوست داشتنی و با اخلاق باید بداند که سرمربیگری استقلال از جنس دیگری است و  نشستن بر روی صندلی استقلال به عنوان سرمربی، بسیار سخت و ماندن و کسب موفقیت در این تیم خیلی خیلی دشوار است.

استقلال تا اینجای کار از دو بازی صورت گرفته، تنها یک امتیاز اندوخته است و این درست که هنوز در ابتدای فصل قرار داریم و نمی شود قضاوت کرد که در آینده همین روند ادامه خواهد داشت یا نه، ولی آن چه که معلوم است، تیم های پرسپولیس و استقلال به دلیل کم طاقت بودن هواداران میلیونی، خیلی منتظر نمی مانند که ببینند در آینده چه خواهد شد حتی اگر آن مربی منصوریان باشد!

نویسنده: نادر دارستانی

انتهای پیام/