سرویس لیگ دسته اول فرتاک ورزشی، رقابت­های دسته اول لیگ باشگاه­ های فوتبال کشور که با نام جام آزادگان برگزار می­گردد، امسال و قبل از اینکه وارد عرصه مسابقات شود، از گرمای خاصی برخوردار می­باشد و در این راستا تیم­هایی هم چون «خونه به خونه»،« ملوان»، «راه آهن»، «بادران»،«استقلال اهواز» و ... اسب خود را برای حضوری قدرتمند در این مسابقات جزم کرده­اند.

 

اما در بین تیم­های فوق الذکر و چند تیم دیگر که همواره جز مدعیان صعود به لیگ برتر می­باشند، تیم «خونه به خونه» شاید از شرایط بهتری برخوردار باشد و از هم اکنون می­توان از این تیم به عنوان یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر نام برد اگرچه هنوز مسابقه­ای شروع نشده و نمی توان عیار تیم ها را مشخص کرد، ولی شواهد و روند طی شده این را نشان می­دهد که خونه به خونه امسال متمایز از تماتم تیم­های لیگ یک خواهد بود.

 

khoneh be khoneh

 

«خونه به خونه» که سال قبل نیز تا آخرین هفته­های لیگ دسته اول از مدعیان اصلی صعود بود، به دلیل برخی از اشتباهات و هم چنین نبود تجربه کافی نزد مدیران و تصمیم­گیران این باشگاه، از گردونه رقابت­ها باز ماند و نتوانست جشن صعود را در بابل برگزار نماید.اما امسال و با توجه به تجربه بیشتر مدیریت و عوامل اجرایی و هم چنین حضور یک کادر فنی دارای شخصیت و میل به قهرمانی، این تیم را از دیگر مدعیان صعود به لیگ برتر متمایز ساخته است.

 

حضور علیرضا مرزبان که یک مربی با دانش و دارای شخصیت و میل به پیشرفت همواره در افکار او وجود دارد و هم چنین حضور افرادی هم چون مهرداد میناوند و برخی دیگر از بزرگان فوتبال کشور و خریدهای خوبی که این تیم در فصل نقل و انتقالات داشته است، همگی نوید بخش یک موضوع است که «خونه به خونه» تنها به صعود به لیگ برتر می­اندیشید.

 

این تیم برای تقویت خود با بازیکنانی هم چون، رامتین سلیمانزاده،مجتبی محبوب مجاز،یحیی نجاریان،حمید کاظمی، عباس احمدرضایی،سعید صادقی، احسان سخندان،خلیلی،مهدی خیری،میثم نقی زاده،حامد زمانی، امید نظامی­پور،سید حسین کریمی ،محسن فروزان، میکایل ایمان تراج، وفا هخامنش به توافق رسیده است.

 

مرزبان که طی چند سال حضورش در عرصه فوتبال ایران نشان داده که از دسپلین خاصی برخوردار بوده و فوتبال شناس می­باشد، برای حضور قدرتمند در لیگ امسال، بازیکنانی هم چون محمد غلامی،محمد خلیلی،روح الله باقری،حسین نائیجی،هادی خیری، محمد علیزاده و... را در «خونه به خونه» نگه داشته است تا با خاطری آسوده فصل نقل و انتقالات را پشت سر گذاشته باشد.

 

به هر حال و با توجه به شرایط موجود از همین الان می توان بر روی کاغذ تیم خونه به خونه را متمایز از دیگر تیم های لیگ دسته اول دانست و بدون شک حضور این تیم می تواند گرمای لیگ در دسته اول را بیشتر از گذشته نماید و بایستی دید و به انتظار نشست که می­تواند نتایج خوبی را در لیگ به دست آورد یا اینکه در آبستن حوادث فوتبال که کم هم نیست، با مشکل مواجه خواهد شود!

 

نویسنده :نادردارستانی