با جدایی الکساندر لوبانف پرسپولیسی ها به دنبال جذب دروازه بانی برای جانشینی علیرضا بیرانوند در فصل جاری هستند و به همین منظور با گلر اهل اوکراین برای حضور در تهران به توافق رسیدند.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، الکساندر لوبانف که به دلیل مسائل شخصی و نارضایتی بابت نیمکت نشینی با پرسپولیسی ها فسخ کرد و راهی ازبکستان شد، این تیم را با مشکل در دروازه بانی مواجه کرده است. به همین منظور پرسپولیسی ها برای جانشین دروازه بان شماره یک خود به دنبال جذب گلری خارجی هستند و توافقاتی با یک دروازه بان اهل اوکراین برای حضور در این تیم صورت گرفته و او امروز به تهران آمده تا در صورت تایید نهایی قرارد خود را با این تیم امضا کند.

باید دید سومین بازیکن اوکراینی پرسپولیس در این فصل می تواند نظر نهایی برانکو را برای حضور در جمع سرخپوشان جلب کند یا خیر و البته اینکه او موفق شود رقیب خوبی برای بیرانوند باشد نیز نکته دیگری است که باید بعدا درباره او نظر داد.

این بازیکن فردا در تست پرسپولیس شرکت خواهد کرد و در صورت تایید نهایی از  سوی برانکو قراردادش را نهایی کرد. نکته جالب توجه اما رابطه جالب پرسپولیسی ها با اوکراینی ها در این فصل است که همچنان بعد از اردوی این تیم در کیف به معمای بزرگی تبدیل شده است.

 

انتهای پیام/