جدایی گولچ یا جذب گلر زیر 23 سال؛

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،رامین رضاییان هم مانند مهدی طارمی تصمیم گرفت ترکیه را ترک کند و به ایران بازگردد و گزینه اولش نیز پرسپولیس است.

 

وی البته کار سخت تری نسبت به طارمی دارد؛ از یک سو قرمزها مشکل سهمیه بزرگسال دارند و از سوی دیگر او با شرایط بدتری جدا شد و خیلی از قرمزها روی او موضع دارند.

 

برانکو ایوانکوویچ هم تاکید کرده که جایی برای رضاییان ندارند اما او مشابه این حرف ها را در مورد طارمی هم می زد که در نهایت این بازیکن به جمع قرمزها بازگشت!

 

حالا از اردوی پرسپولیس خبر می رسد که برانکو و مدیران باشگاه بی علاقه به بازگرداندن رضاییان نیستند و بعید نیست با یک عذرخواهی رسمی از هواداران و برانکو و عقد یک قرارداد دو ساله مشروط، این بازیکن دوباره قرمزپوش شود.

 

پرسپولیس برای بازگرداندن رضاییان دو راه نیز دارد. الکساندر لوبانف تیم را ترک کرده و یک سهمیه بزرگسال خالی شده که اگر قرمزها یک گلر زیر 23 جذب کنند، راه برای بازگشت رضاییان باز می شود.

 

راهکار دوم نیز جدا شدن آنتونی گولچ است که برانکو از او رضایت ندارد. با جدایی این بازیکن هم یک سهمیه بزرگسال خالی می شود که می تواند به نام رضاییان شود. در آن صورت برانکو می تواند از ماهینی در پست مدافع میانی استفاده کند تا جای خالی گولچ نیز احساس نشود.

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: پرسپولیس -