مائوریسیو پوچتینو، سرمربی موفق آرژانتینی تاتنهام فاش ساخت که پس از شکست 5-1 برابر نیوکاسل به قدری عصبانی بوده که حاضر بود بازیکنانش را بخاطر آن باخت بد، بکشد

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، تاتنهام که تا هفته های پایانی بالاتر از آرسنال و در جایگاه دوم جدول قرار داشت، در نهایت به دلیل کسب نتایج ضعیف در روزهای انتهایی فصل، جای خود را به آرسنال داد تا بهترین شانسش از سال 1995 برای کسب رتبه ای بهتر از آرسنال را از دست بدهد. شکست عجیب 5-1 برابر نیوکاسل سقوط کرده، اصلی ترین دلیل سوم شدن تاتنهامی ها بود.

 

 

پوچتینو دو ماه پس از آن شکست تلخ به دیلی میل گفت:" احساسی که پس از شکست برابر نیوکاسل داشتم وحشتناک بود. دو ماه گذشته اما همچنان حس بدی دارم. تمام طول تابستان این حس با من بوده است. همراه خانواده برای تعطیلات به بارسلونا و باهاماس رفتیم اما خاطره آن شکست همیشه با من بود و حالم بهتر نشده است.

زمانی نبود تا بتوانم با بازیکنان پس از آن شکست صحبت کرده و حسم را به آنها بگویم و حتی آنها را بکشم چون خیلی از بازیکنانم راهی تمرینات تیم های ملی خود برای حضور در یورو شدند.

یک مربی پس از هر شکست این فرصت را دارد تا روز دوشنبه با بازیکنانش صحبت کرده و با آنها به بحث و جدل بپردازد اما من این امکان را پس از باخت به نیوکاسل نداشتم. واقعیت این است که همان شکست باعث شد تا تعطیلات تابستانی من به بدترین شکل پیش برود."

 

 

انتهای پیام/