یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن نسبت به صحبت های امروز سعید آذری واکنش نشان داد

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، یحیی گل محمدی در واکنش به حرف‌های امروز آذری گفت: من از صحبت های ایشان تعجب می‌کنم. او قبلا به من گفته بود که اگر قرار است حرفی زده شود این کار در جلسه صورت بگیرد ولی ایشان چنیدن بار است که در رسانه‌ها صحبت کرده و حرف‌هایی زده که برای روشن شده افکار عمومی باید جواب بدهم.

 

او ادامه داد: قبلا در ذوب‌آهن بازیکن سالاری حاکم بود و وقتی به باشگاه آمدم یک پاکسازی اساسی انجام دادم و بازیک سالاری را از بین بردم، حتی در این زمینه چند بازیکن را هم که برای تیم تصمیم می گرفتند کنار گذاشتم.من نفراتی را به تیم آوردم که از لحاظ فنی و اخلاقی نمونه بودند و ذوب‌آهن از این لحاظ زبانزد فوتبالی ها است.در تیم ما جوانگرایی هم صورت گرفت و در این دو سال 3 جام به دست آوردیم.

 

گل‌محمدی در مورد صحبت های آذری که گفته گل‌محمدی حاضر به جذب داریوش شجاعیان که دو سال قبل برای تست دادن به اصفهان آمده بود نشد گفت: من 15 بازیکن مثل شجاعیان به ذوب آهن معرفی کردم، بازیکنانی مثل پهلوان، مهدی پور،عباسی، محمدی، مظاهری،نژادمهدی، قنبری،محمدزاده و.... که همیشه به تیم ما کمک کردند و هیچ وقت مشکل و حاشیه درست نکردند.آنها هیچ وقت به خاطر مشکلات مالی یا مسائل دیگر حرفی نزدند و اعتراضی نداشتند.

 

او در مورد حرف‌های آذری که گفته گل‌محمدی دو سال پیش حاضر به جذب رامین رضاییان نشد گفت: یکی از خبرنگاران در مورد حرف‌های اخیر رضاییان از من سوال کرد که گفته بود از مربیان ایرانی کمک خواسته است.من هم گفتم که اگر او علاقه برای بازی در ذوب‌آهن داشته باشد حاضریم که به اینجا بیاید و صحبت ‌هایم در همین حد بود.

 

یحیی در قسمت دیگری از حرف‌هایش گفت: ما دو قهرمانی در یک ماه اخیر به دست آوردیم اما دریغ از یک ریال پاداش و حتی ما را جریمه کردند.بچه‌ها هم هیچ اعتراضی در مورد مشکلات مالی نداشتند.بابت سال گذشته 7 بازی ما را جریمه کردند و یک چک برای تاریخ 16 مرداد داده اند که این جریمه‌ها را نیز در آن لحاظ کرده‌اند.حتی در مورد دادن پاداش‌ها هم صحبت روشنی با ما نداشتند و نمی‌دانیم وضعیت این پاداش ها چه می شود.از لحاظ پرداخت قسط جدید قرادادهای فصل جدید هم از همه باشگاه ها عقب هستیم ولی هیچ کدام از بازیکنان و کادر فنی در مورد این مسائل حرفی نزدند.این اولین باری است که من در این خصوص حرف می‌زنم.

 

گل‌محمدی با انتقاد از زمین ورزشگاه فولاد شهر گفت: بازی در این زمین عذاب آور است و در این دو سال خیلی اذیت شدیم.حتی کیفیت ورزشگاه ثامن مشهد از استادیوم ما به مراتب بهتر بود و باید بگویم که فولادشهر بدترین زمین لیگ برتر است.

 

او در مورد حرف‌های آذری که گفته گل‌محمدی به برزیل رفت اما بازیکنی را انتخاب نکرد گفت: قرار بود 4 بازی را ببینم اما فقط به عنوان یک توریست به برزیل رفتم.طبق صحبتی که با حجی رابط باشگاه در برزیل شده بود قرار شد 4 بازی را ببینم که فقط یک بازی را از نزدیک دیدم و سطح این مسابقه هم در حد لیگ دسته اول ایران بود.من از تلویزیون چند بازی را دیدم و دو بازیکن را هم انتخاب کردم اما باشگاه گفت که امکان جذب این دو بازیکن فراهم نیست.

 

گل محمدی خاطرنشان کرد: اینکه آذری بازیکنان را تهدید می کند برایم جای تعجب دارد و این در حالی است که بچه ها هیچ صحبتی در مورد مشکلات مالی انجام ندادند.حتی بعضی از بچه ها پول کرایه آژانس هم ندارند و با مشکلات مالی زیادی مواجه هستند.تنها کسی که در این مدت در بین بازیکنان و مربیان پیش قراردادش ار دریافت کرده من هستم و آن هم به دلیل شرایط قراردادم است.

 

او در قسمت دیگری از حرف‌هایش گفت: در شروع فصل با بازیکنی که قرارداد نداشت بدون اجازه من قراردادش را تمدید کردند یا با بازیکنی که قراداد داشت بدون اجازه من به او رضایت نامه دادند و همین مسائل در ابتدای نقل و انتقالات، مشکلاتی را ایجاد کرد.من به باشگاه 20 روز قبل از اینکه علی قربانی با استقلال قراداد امضا کند، اسم این بازیکن را دادم ولی تعلل زیادی در جذب او صورت گرفت.حتی اراده ای هم برای جذب پریرا وجود نداشت و این در حالی است که مدیر برنامه‌های او آقای حجی است که به عنوان رابط برای سفر به برزیل به من معرفی شده بود.شاید منتظر بودند تا من از برزیل بازیکن بگیرم و به همین دلیل شیمبا را جذب نکردند.

 

او در پایان گفت: ما نیاز به دو سه بازیکن داریم و باید به زودی جای خالی حدادی فر را پر کنیم که این کار خیلی سخت است.

 

انتهای پیام/