هافبک جدید هف سمنان گفت: قصد دارم ناکامی فصل گذشته را جبران کنم و با هف سمنان به لیگ یک صعود کنیم.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، میلاد باقری بهترین هافبک لیگ دو فصل گذشته در خصوص باشگاه جدیدش، هف سمنان گفت: سمنان شهر خوبی هست امیدوارم مردمانش و مسئولین، با حمایت مناسب تیم هف را به هدفی که داریم برسانند.

وی افزود: در بدنسازی به سر می بریم. تیم سر حال و با اضافه شدن چند بازیکن در پستای مختلف تیم بهتر هم خواهد شد.

باقری ادامه داد: امسال هم بازیهای خوبی از خودمان میخواهیم نشان دهیم. هدف دیگرمان فقط صعود به لیگ یک است و بتوانیم دل مردم سمنان را شاد کنیم و خودم هم بتوانم خوب کار کنم تا نیم فصل یا آخر فصل به لیگ برتر راه پیدا کنم.

وی در خصوص مدیریت باشگاه هف سمنان گفت: امسال مدیریت باشگاه آقای فیض و آقای وفا تمام فکر و امکانات لازم را برای ما مهیا کردند تا تیم به لیگ یک صعود کند. اگر باشگاه امکانات بیشتری برا ما فراهم کند که ما با خیال راحت وارد بازی ها شویم و نتیجه لازم را بگیریم خیلی خوب می شود.

باقری در خصوص سرمربی هف، اسماعیل هلالی گفت: من تاحالا با آقای هلالی کار نکرده بودم ولی چند وقتی هست که به تیم اضافه شدم، واقعا مربی بزرگ هستند، از لحاظ اخلاقی و فنی عالی هستند و امیدوارم که امسال چیزای زیادی ازشون یاد بگیرم و آقای هلالی را از خودم راضی نگه دارم.

وی در پایان در خصوص وضعیتش گفت: بعد از بازیهای فصل قبل تیم های زیادی به دنبال جذب من بودند. من بخاطر شرایط رضایت نامه ام از باشگاه سابقم بادران، لیگ برتر را از دست دادم و لیگ یک خواهان زیادی داشتم. خیلی جاها تلاش کردند من راجذب کنند ولی بخاطر دلال بازی یه سری از آدما پشت خط موندم. ایشاالله امسال تلاشمو دو برابر میکنم، محکم به سمت بالا حرکت می کنم. از شماهم بابت مصاحبهای که با من کردید تشکر میکنم. امیدوارم آخر فصل به حق اصلیم برسم.

مصاحبه: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/