مدیرعامل باشگاه تاسیسات دریایی با بیان این که امسال به دنبال نتیجه گرفتن نیست، از شمسایی خواست بازی کردن را کنار بگذارد

به گزارش سرویس فوتسال فرتاک ورزشی، مجید حلاجی مدیرعامل باشگاه تاسیسات دریایی تهران، درباره ناراحتی قلبی شمسایی و بستری شدنش در بیمارستان گفت: واقعا دو روز بسیاری بدی را گذراندیم. شاید اوضاع وحید بهتر از ما بود چون می‌دانست چه خبر است اما ما نگران بودیم. هم به دلیل اینکه شمسایی سرمربی و بازیکن تیم است و هم اینکه از بزرگان این رشته محسوب می‌شود. به هر حال فوتسال را در ایران به اسم او می‌شناسند و در جایگاه خودش عزیز است. خدا را شکر به خیر گذشته و پزشک هم سلامتی‌اش را تایید کرده و مشکلی وحید را تهدید نمی‌کند. به هر حال وحید شمسایی ورزشکار بزرگی است و شاید تحمل ناکامی‌های اخیر سخت بود و باعث شد به این روز بیفتد.

وی در ادامه با بیان اینکه امسال انتظار قهرمانی از تیم ندارد، افزود: دیروز هم در تمرین به بازیکنان گفتیم که از آنها فقط انتظار بازی خوب داریم، نه قهرمانی. ما تلاشمان را بکنیم، نتیجه را خدا روزی آدم می‌کند. قرار نیست به هر قیمتی و به قیمت سلامتی به خواسته‌هایمان برسیم. اما چون اعتقاد داریم تیم سرحال است و کادرفنی خوب کار می‌کند، نتیجه هم به همراه خواهد داشت. با این حال ما امسال دنبال نتیجه نیستیم.

مدیرعامل باشگاه تاسیسات دریایی همچنین درباره خداحافظی شمسایی از بازیکنی، به ایسنا گفت: نمی‌خواهم به وحید شمسایی توصیه کنم چون آدم بزرگی است و خودش تصمیم گیرنده است. اما از او درخواست می‌کنم کمتر به بازی کردن فکر کند. به هر حال الان دو فشار و استرس روی اوست. یکی استرس مربیگری و دیگری فشار بازیکنی. هر چقدر بتواند کارش را کمتر کند، به سلامتش‌اش لطمه نمی خورد. شمسایی باید سالم بماند تا در سرمربیگری موفق باشد و افتخارات زیادی خلق کند.

 

انتهای پیام/