مدافع پیشین استقلال با بیان اینکه انتظار بیشتری از مدافعان استقلال از دو بازی اول لیگ شانزدهم داشته است، گفت: خط دفاع استقلال مقابل نفت و استقلال خوزستان عملکرد قابل قبولی نداشت

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، رضا حسن زاده با انتقاد از عملکرد تیم استقلال در دو بازی اول گفت: انتظار داشتم نفرات جدیدی که به استقلال آمده اند بازی بهتری از خود ارائه کنند. بازیکنان باید بدانند به چه تیمی آمده اند و چه پیراهنی را بر تن کرده اند و جانشین چه بازیکنانی در این تیم شده اند.

وی خاطرشان کرد: آبی پوشان در دو بازی اول خیلی ناهماهنگ بودند. خود من فکر می کردم که استقلال شروع بهتری در لیگ شانزدهم داشته باشد اما خط دفاع استقلال نشان داد تا هماهنگ شدن با یکدیگر راه طولانی در پیش دارد.

مدافع پیشین آبی پوشان تاکید کرد: درست است که بازیکنان زیر فشار بدنسازی بودند و در اهواز گرمای شدیدی حاکم بود اما همه اینها دلیل نمی شود که استقلال شروع خوبی در لیگ شانزدهم نداشته باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه خودم سال ها در استقلال و تیم ملی حضور داشتم و زیر فشار سنگین بدنسازی بوده ام به بازیکنان حق می دهم که توان صد درصد نداشته باشند ولی آنها باید قدرت بدنی خود را برای ۹۰ دقیقه تقسیم می کردند تا در اواخر بازی دچار مشکل بدنی نشوند.

حسن زاده در خصوص انتقادات صورت گرفته از خط دفاع آبی پوشان گفت: مطمئنا خط دفاع استقلال عملکرد مثبتی نداشته که همه آنرا مورد نقد قرار می دهند و منصوریان باید تا شروع دیدار مقابل نفت آبادان که جمعه انجام می شود تلاش کند این مشکل بزرگ را برطرف کرده تا به راحتی دروازه تیمش باز نشود.

مدافع پیشین استقلال در مورد خط هافبک و حمله استقلال نیز گفت: آبی پوشان از هافبک و مهاجمان خوبی سود می برد اما آنها هنوز نتوانسته اند همانند روزهایی که در دیگر تیم ها حضور داشتند بازی قابل قبولی از خود ارائه دهند. فکر می کنم ظرف روزهای آینده و با توجه به تمریناتی که انجام می دهند به هماهنگی لازم خواهند رسید.وی تاکید کرد: منصوریان در دوران بازیگری فوتبالیست بزرگی بود و در عرصه مربیگری هم نتایج قابل قبولی در نفت داشت. حتی زمانی که او در نفت شرایط بدی داشت اما توانست از آن بحران سربلند بیرون بیاید. سرمربی آبی پوشان به خوبی با شرایط استقلال آشناست و می داند که کار سختی در پیش رو دارد و باید با حواشی زیادی دست و پنجه نرم کند.

مدافع پیشین استقلال تصریح کرد: از هواداران استقلال می خواهم تحت هر شرایطی تیمشان را تنها نگذارند و با تمام وجود از بازیکنان و کادر فنی حمایت کرده تا استقلال به روزهای خوب خود بازگردد.

انتهای پیام/