نشریه فرانس فوتبال در شماره جدید خود به تجزیه و تحلیل عملکرد آنتوان گریزمان، مهاجم فرانسوی اتلتیکو مادرید پرداخته است.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، گریزمان دو سال است که برای اتلتیکو بازی می کند و در یورو 2016، بهترین بازیکن و آقای گل رقابت ها نیز شد. ستاره کوتاه قامت اتلتیکو، امید اول سیمئونه برای فصل آتی نیز محسوب می شود و روخی بلانکوس ها برای جبران ناکامی های فصل گذشته چشم به درخشش این ستاره فرانسوی دارند.

 

 

بارتز، فونسه کا، امانوئل پتی، خواهر و یکی از دوستان نزدیک گریزمان در شماره جدید فرانس فوتبال در مورد او صحبت کرده اند. به عقیده آنها، گریزمان هنوز نتوانسته تمام توانایی هایش خود را بروز دهد و برای رسیدن به سطح مسی و رونالدو، راه زیادی در پیش دارد.

 

کارشناسان فرانس فوتبال نیز معتقدند که گریزمان در تیمی چون اتلتیکو هرگز قادر نخواهد بود توپ طلا را کسب کند. سیستم بازی دفاعی اتلتیکو در قیاس با رئال و بارسا و نیز قدرت مالی بسیار پایین تر این تیم در مقایسه با دو غول فوتبال اسپانیا، از مهمترین دلایل عدم پیشرفت بیشتر گریزمان عنوان شده است.

 

 

به عقیده فرانس فوتبال، سبک بازی هجومی رئال و بارسلونا و حتی یونایتد، بایرن و پاری سن ژرمن، باعث خواهد شد تا گریزمان به پیشرفت بیشتری در کیفیت بازی خود برسد. حضور در تیمی چون رئال با 20 میلیون فالوئر در توئیتر نیز بطور حتم جذاب تر از جضور در اتلتیکویی است که 2 میلیون فالوئر در توئیتر دارد.

فرانسوی ها امیدوارند تا گریزمان پیش از شروع جام جهانی 2018، تیم خود را تغییر داده و به باشگاهی معتبرتر بپیوندد.

 

انتهای پیام/