سرمربی تیم فوتبال زاگرس یاسوج گفت: با حمایتی که مسئولین استان یاسوج از ما خواهند داشت، لیگ یک دور از دسترس نخواهد بود.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، حمید کرمی سرمربی زاگرس یاسوج در خصوص وضعیت تیمش گفت: خداروشکر وضعیت خوبی در چند روز گذشته بر تیم حاکم است و باتوجه به اینکه فقط چند روز است که تیممان برای لیگ دو بسته شده است، به فکر جذب بازیکنان مناسب هستیم.

وی در خصوص حمایت های مسئولین یاسوجی گفت: هیات فوتبال استان با تمام قوا به این تیم کمک می کند چون این تیم مال خودش هست و ما نیز جواب این حمایت را با کسب نتایج مناسب، پاسخ خواهیم داد.

کرمی در خصوص اهدای امتیاز لیگ دویی به یاسوج گفت: فدراسیون فوتبال بخاطر احترام به مردم یاسوج، تیم را به یاسوج اهدا کرده چون که مردم یاسوج لایق تیمداری در سطح های بالاتری از فوتبال کشور را دارند و به همه نشان خواهیم داد که این واگذاری به حق بوده است.

وی در خصوص زاگرس یاسوج گفت: همیشه همه ی تیمها در یک تورنمنت بزرگ،حضور پیدا می کنه تا خود را نشان دهند و ما نیز تنها با هدف بهترین بودن پای به این مسابقات خواهیم گذاشت و با حمایت استاندار محترم، لیگ یک دور از دسترس نخواهد بود.

کرمی در پایان با تشکر از "فرتاک ورزشی" گفت: چون به تازگی این واگذاری صورت گرفته، ظرف سه-چهار روز تیم را می بندیم و به زودی به یک اردو خواهیم رفت و ان شاء الله تیمی قدرتمند در خور توجه مردم یاسوج بسازیم.

مصاحبه: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/