روز گذشته دروازه بان اوکراینی مدنظر پرسپولیس در تمرین این تیم حضور یافت تا برانکو نظر قطعی اش را درباره جذب او به مسوولان باشگاه اعلام کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

، ولگ بیلیک، دروازه بان اوکراینی مدنظر پرسپولیسی ها روز گذشته در تمرین این تیم حضور یافت تا برانکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ نظر نهایی خود را درباره او اعلام کنند. این دروازه بان 18 ساله اهل اوکراین که در دیدار برابر فولاد نیز از روی سکو شاهد بازی پرسپولیس بود، روز گذشته در تمرین این تیم حضور یافت و زیر نظر برانکو و پانادیچ به فعالیت پرداخت.

 

با توجه به جدایی الکساندر لوبانف و نیاز پرسپولیس به جذب بازیکن در پست دروازه بانی، این دروازه بان متولد 1998 به باشگاه معرفی شده تا در صورت تایید برانکو قرارداد نهایی خود را با این تیم امضا کند. این دروازه بان جوان که در صورت عقد قرارداد با سرخ‌های تهرانی جزو سهمیه های زیر 23 سال این تیم محسوب خواهد شد سابقه بازی در تیم اسکالا استری را در کارنامه دارد. او در فصل گذشته در تیم زیر 19 ساله های این تیم حضور داشت و به تیم اصلی منتقل شد. از سابقه بازی او تنها حضور او در تیم حرفه ای و بزرگسالان تنها حضور در لیست اصلی در دو بازی اسکالا استری و روی نیمکت وجود دارد و باید دید او قادر خواهد بود نظر پانادیچ و برانکو را برای عقد قرارداد با پرسپولیس را به خود جلب کند یا خیر.

 

لو

 

 

با توجه به اینکه بیرانوند به عنوان دروازه بان شماره یک و بدون تغییر پرسپولیس شناخته می شود و البته نیاز سرخپوشان به جذب بازیکن دیگر در لیست، به نظر می رسد در صورتی که او بتواند از نظر فنی رضایت کادرفنی را جلب کند به عقد قرارداد با این تیم نزدیک شود و با حضور در لیست سهمیه زیر 23 سال، جا برای جذب یک بازیکن دیگر در این تیم باز شود.

 

انتهای پیام/