کادر فنی تیم های دسته اولی تکمیل شد.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، با انتخاب حمید رضا آسیابان پور به عنوان سرمربی تیم فولاد یزد و حمید رضا فرزانه به عنوان سرمربی تیم استقلال اهواز کادر فنی تیم های دسته اولی تکمیل شد!

این اتفاق در حالی صورت گرفت که 17 مرداد بازی های فصل جدید رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور آغاز می شود و زمان های از دست رفته بی شک برای این تیم ها قابل جبران نخواهد بود.

چند تیم دیگر هم بودند که خیلی دیر انتخاب سرمربی تیم خود را نهایی کردند که می شود پارس جنوبی جم را مثال زد که کمتر از دو هفته پیش مهدی تارتار را به عنوان سرمربی خود برگزید.

این فصل هم جزء معدود فصل هایی است که پیش از شروع فصل شاهد تغییر در کادر فنی تیم های دسته اولی هستیم! به طور مثال ملوان ابتدا فرهاد پورغلامی را به عنوان سرمربی خود معرفی کرد! بعد از انصراف این مربی صحبت از محمد احمدزاده شد اما نادر عزت الهی به عنوان سرمربی معرفی شد و این مربی هم خیلی زود کنار کشید تا در نهایت سکان هدایت قوی سپید خزر به محمد مایلی کهن محول شود. در پارس جنوبی جم هم پیش از آمدن مهدی تارتار تیم تمرینات را با مهدی پاشازاده استارت زد و بعد از مهدی پاشازاده مجتبی تقوی سرمربی شد!

در راه آهن یزدان هم ابتدا جهانبخش جعفری به عنوان سرمربی تیم معرفی شد و بعد گفته شد که این مربی جوان به دلیل مشکلات شخصی قادر به ادامه حضور در راه آهن نیست و اکنون مهدی پاشازاده روی نیمکت این تیم نشسته است.

پروسه انتخاب مربی در سپیدورد رشت هم کمی طولانی شد. در حالی که تصور می شود تیم با فرشاد پیوس که زمینه ساز حضورش در لیگ یک شد استارت بزند خبر از توافق این تیم با هومن افاضلی رسانه ای شد اما در نهایت عکس عقد قرارداد باشگاه با علی نظر محمدی دروازه بان پیشین تیم داماش رسانه ای شد.

این اتفاقات تمامی نداشت چرا که در بادران هم پیش از اکبر میثاقیان محمد ربیعی به عنوان سرمربی تیم معرفی شد! در اکسین البرز هم چند روزی شاهد قهر فیروز کریمی بودیم و در همین چند روز شایعه شده بود علی لطیفی سرمربی این تیم خواهد شد. البته فصل گذشته علی لطیفی سرمربی و فیروز کریمی مدیر فنی بود.

به هر صورت این جابجایی ها پیش از شروع فصل در جریان فصل هم ادامه خواهد داشت و لیگ یک یکی از نامن ترین لیگ ها در جهان برای مربیان فوتبال است چرا که فصل گذشته در جریان فصل شاهد تغییر 60 درصدی در کادر فنی تیم های دسته اولی بودیم و این تغییرات در برخی از تیم ها بیش از یک بار اتفاق افتاده بود!

آلومینیوم اراک: (داوود مهابادی)، نساجی مازندران  (محمود فکری)، ملوان بندر انزلی(محمد مایلی کهن)، مس کرمان(منصور ابراهیم زاده)، مس رفسنجان (علی کلانتری)، گل گهر سیرجان(وینگو بگوویچ)، فولاد یزد (حمید رضا آسیابان پور)، فجر سپاسی شیراز (بهرام شفیعی)، سپیدرود رشت (علی نظر محمدی)، راه آهن یزدان (مهدی پاشازاده)، خیبر خرم آباد (علی نیکبخت)، خونه به خونه مازندران (علیرضا مرزبان)، پارس جنوبی جم (مهدی تارتار)، بادران تهران (اکبر میثاقیان)، ایرانجوان بوشهر( محمود خرمزی)، اکسین البرز (فیروز کریمی)، استقلال اهواز (حمید رضا فرزانه)،  نفت مسجد سلیمان (سهراب بختیاری زاده)./ورزش سه

 

انتهای پیام/