علی کاظمی را باید مدیر در سایه سازمان لیگ دانست که بودنش برای فوتبال این کشور نعمت و نبودش می تواند یک فاجعه باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی، در حاشیه مراسم بزرگداشت دکتر بیژن ذوالفقارنسب که در سالن اجتماعات شهرداری منطقه 9 تهران برگزار و خیلی از بزرگان فوتبال کشور به همراه مسئولین حضور داشتند، از یک پیش کسوت فوتبال کشور که عمر خود را بدون حاشیه در جهت خدمت به فوتبال گذرانیده است تجلیل بعمل آمد.

کافه فوتبال، فرتاک ورزشی ، باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان و شهرداری منطقه 9 ، برگزار کننده این مراسم بودند که در اقدامی قابل توجه از مرد همیشه در صحنه سازمان لیگ تقدیر کردند.

علی کاظمی کسی است که واقعا نمی شود سازمان لیگ را بدون او حتی برای یک روز تصور نمود. مردی کم حاشیه و بی نهایت مسلط به امر برگزاری مسابقات و برنامه ریزی که شاید بتوان در طی سالیان گذشته از او به عنوان مدیر همیشه در سایه این سازمان نام برد.

علی آقای کاظمی اگرچه هیچ وقت به دنبال هیاهو و مطرح کردن نبوده است، ولی به جرات می توان او را مطرح ترین مدیر در سازمان لیگ دانست که مغزش همانند یک کامپیوتر در برنامه ریزی فعال بوده است.

به هر حال در همایش بزرگداشت دکتر بیژن ذوالفقارنسب، فرصتی دست داد تا توسط دو اسطوره فوتبال کشور و پرسپولیس، بیژن ذوالفقارنسب و حسین کلانی، از علی کاظمی به پاس تلاش های بی شائبه اش تجلیل بعمل آید که امیدواریم این مراسم بهانه ای برای برگزاری یک مراسم مستقل و آبرومند در آینده ای نزدیک برای این بزرگمرد عرصه فوتبال کشور باشد.

انتهای پیام/