رسانه های معتبر انگلیسی از پیوستن پل پوگبا به یونایتد تا آخر وقت امروز خبر داده اند.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی / در حالیکه چند روز پیش همه از انجام تست های پزشکی پوگبا در لوس آنجلس و قطعی شدن حضور او در یونایتد خبر داده بودند اما توئیت مینو رایولا، مدیر برنامه های این ستاره فرانسوی مبنی بر اینکه هیچ توافقی بین دو طرف صورت نگرفته و نیز گفته های روز گذشته پوگبا به دسته ای از هوادارانش مبنی بر اینکه در یووه خواهد ماند، ابهامات موجود را افزایش داده است.

با این حال مورینیو شب گذشته در نشست خبری خود بصورت ضمنی تایید کرد که پیوستن پوگبا به یونایتد قریب الوقوع است:"ما قصد داریم یک بازیکن دیگر به خدمت بگیریم. مطمئنا این کار را خواهیم کرد.نمی خواهم در مورد پل صحبت کنم زیرا او بازیکن یوونتوس است. من دوست ندارم مربیان دیگر در مورد بازیکنانم صحبت کنند و به همین دلیل، در مورد بازیکنان آنها صحبت نمی کنم. اما واقعیت این است که ما می خواهیم یک بازیکن دیگر به خدمت بگیریم، زمان زیادی داریم اما واضح است که دوست دارم این اتفاق قبل از آغاز فصل رخ بدهد."

تلگراف و دیلی اکسپرس، ساعتی پیش گزارش دادند که ستاره فرانسوی یوونتوس تا پایان وقت امروز با قراردادی به ارزش 112 میلیون پوند و با حقوق هفتگی 275 هزار پوندی به منچستریونایتد خواهد پیوست و داستان پر سرو صدای انتقال او به یونایتد به سرانجام خواهد رسید.

باید دید این بار ادعای رسانه های انگلیسی درست خواهد بود یا همچنان هواداران یونایتد باید برای لحظه موعود منتظر بمانند.

 

انتهای پیام/