استقلال تهران یک برد و یک باخت در دو هفته اول لیگ برتر دارد. ناخودآگاه با این نتایج، همه به یاد سال 86 می‌افتند و فصلی که ناصر حجازی با استقلال استارت زد.

به گزارش لیگ برتر فرتاک ورزشی، در آن فصل، تیم مرحوم حجازی در سه بازی اول فصل، یک مساوی، یک برد و یک باخت به دست آورد و در مجموع 4 امتیاز گرفت. در آن زمان و بعد از این نتایج چه اتفاقی افتاد؟ هیأت‌مدیره استقلال به حجازی اولتیماتوم داد.

همان روزها بحث سر این بود که اعضای هیأت ‌مدیره با حجازی از روز اول خوب نبودند. فتح‌ا...‌زاده مدیرعامل استقلال هم پشت حجازی ایستاد و درست یا غلط، با هیأت‌مدیره چپ افتاد اما حتی اصرارهای او هم نتیجه نداد و سرانجام حجازی هفته دوازدهم روی سکو نشست و هفته سیزدهم مدیر فنی استقلال شد‌؛ همان پستی که پروین درباره‌‌اش گفته بود: «کشک!»

حجازی حتی در آن فصل هم بین هواداران محبوب بود، درست مثل امروز علیرضا منصوریان. سرمربی جدید استقلال هم محبوبیت زیادی بین هواداران دارد و حتی وقتی می‌بازد برای او کمپین حمایت و اتحاد تشکیل می‌دهند. بی‌شک کاری که هیأت‌مدیره استقلال سال 86 با حجازی کرد، امروز با علیرضا منصوریان نمی‌کند. تا اینجا آنها مصاحبه‌ای نکرده‌اند و حامی منصوریان هستند. البته بماند که او تا الان دو نفر از مهمترین حامیانش یعنی افشارزاده و مقداد نجف‌نژاد را در هیأت‌مدیره از دست داده است.

با برکناری افشارزاده، حالا منصوریان، استقلال و بازیکنانش منتظر هستند تا ببینند چه اتفاقی برای کادر مدیریتی این باشگاه می‌افتد. استقلال تازه اول راه است و در دو بازی اول خود توفیقی نداشته است. بی‌شک اگر مدیرعامل استقلال پیش از شروع فصل برکنار می‌شد بهتر بود تا اینکه در چنین شرایطی عوض شود.

حالا منصوریان نگران پرداخت‌هایی است که باید انجام شود و اگر نشود شاید کار دوباره به اعتصاب و... بکشد. منصوریان که خودش در مقاطع مختلف با مشکلات مالی درگیر بوده (مثلاً در نفت) خوب می‌داند که «پول» ارتباط کاملاً مستقیم با «نتیجه» دارد و پول که نباشد، به احتمال فراوان نتیجه‌ای هم در کار نخواهد بود.

منبع: افکار نیوز

انتهای پیام/