پرسپولیس در سومین دیدار خود در لیگ برتر فوتبال به مصاف گسترش فولاد خواهد رفت.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، در هفته سوم لیگ برتر فوتبال دو تیم گسترش فولاد و پرسپولیس از ساعت 19 در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

این دیدار در حالی انجام می‌شود که دو تیم شروع متفاوتی در آغاز فصل داشتند. پرسپولیس بدون باخت و با چهار امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد و گسترش فولاد با دو تساوی در جایگاه یازدهم جای گرفته است. هر چند جایگاه‌ها در هفته‌های ابتدایی لیگ بسیار به هم نزدیک است و یک برد و باخت می‌تواند به کلی  ترکیب جدول را تغییر دهد، اما رویارویی این دو تیم می‌تواند در تغییر چهره جدول موثر باشد.

پرسپولیس خاطره خوبی از بازی با گسترش دارد و در بازی برگشت فصل گذشته مقابل این تیم توانست با 4 گل به پیروزی برسد و حالا باید در خانه حریف به مصاف این تیم برود. سرخ‌پوشان که در بازی هفته قبل خود در برابر فولاد در خانه متوقف شد در این هفته برای صدرنشینی احتیاج به برد دارد تا بتواند همچنان در نزدیکی صدر جدول بماند. بازیکنان جدید این تیم از جمله وحید امیری در دو هفته گذشته نمایش قابل قبولی را داشته‌اند. سرخ‌پوشان از چند روز قبل وارد یک چالش جدید دیگر شده‌اند و با بازگشت رامین رضاییان به ایران و فسخ قرارداد این بازیکن با تیم ترکیه‌ای نگاه‌ هواداران به این موضوع است که بازیکن سرکش پرسپولیس آیا دوباره به این تیم بازخواهد گشت یا خیر!

در طرف دیگر زمین گسترش فولاد در دو بازی گذشته‌اش نه گل خورده و نه گل زده و دو مساوی از حریفان خود گرفته است. بعید است گسترش در دیدار با پرسپولیس بخواهد بازی هجومی را در دستور کارش قرار بدهد. گسترش قطعا در دیدار با پرسپولیس چشم به ضدحملات خواهد دوخت. فراز کمالوند مربی زیرکی است و شاگردان برانکو باید مراقب باشند و اگر غفلت کنند در تبریز ممکن است اولین شکست خود را متحمل شوند.

یکی از نکات مهم در این بازی سنگربان‌های دو تیم هستند که در فصل گذشته نیز از بهترین‌های لیگ بودند و در این دو هفته نیز نمایش خوبی داشته‌اند. دخسوس در درون دروازه گسترش در دو بازی قبلی خود کلین شیت کرده است و تمام امید کمالوند به بازیکن برزیلی خودش است که در برابر پرسپولیس همچنان دروازه خودش را بسته نگاه دارد.

یکی از نکات مهم این بازی حضور محمدرضا خلعتبری در ترکیب گسترش است که سابقه بازی در تیم پرسپولیس را دارد و فصل گذشته نیز در تیم سپاهان توپ زده است. این بازیکن شمالی قطعا انگیزه‌های زیادی برای بازی در برابر پرسپولیس خواهد داشت.

گسترش فولاد.................................................................... پرسپولیس

ورزشگاه: بنیان دیزل تبریز/ ساعت 18

داوران: تورج حق وردی – محمدرضا ابوالفضلی – جواد مداح – حمید حاج ملک

ناظر: فریدون اصفهانیان

 

انتهای پیام/