تیم فوتبال العین روز گذشته با ارائه یک بازی هوشمندانه موفق شد با پیروزی پر گل در فولادشهر صعود خود را به دور بعدی مسابقات مسجل کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

، فصل گذشته ذوب آهن با یحیی گل محمدی به مصاف العین در مرحله حذفی رقابت های آسیایی رفت و در حالی که در دیدار رفت موفق به کسب تساوی در امارات شده بود، در دیدار برگشت با 2 گل از میهمان خود شکست خورد؛ مربی العین در آن زمان زلاتکو دالیچ بود.

پس از یک فصل قرعه مسابقات یک بار دیگر دو نماینده ایران و امارات را در یک گروه قرار داد و در شرایطی که هر دو تیم مربی های خود را تغییر داده بودند، در نتایج به دست آمده تغییر چندانی حاصل نشد. دیدار رفت دو تیم در امارات باز هم با تساوی یک بر یک خاتمه یافت ولی در اصفهان که شاگردان حسینی فرصت های بیشماری برای گلزنی داشتند، شکست سه صفر مقابل شاگردان زوران مامیچ نتیجه تلاش دو تیم در پایان نود دقیقه بود.

مامیچ که دوستی نزدیکی با برانکو ایوانکوویچ دارد و در کنفرانس خبری پیش از بازی نیز قهرمانی پرسپولیس را به او تبریک گفته بود، با این پیروزی صعود خود به مرحله بعدی مسابقات قطعی کرد.

مامیچ و برانکو دو سرمربی کروات شاغل در آسیا هستند که هر دو سابقه مربیگری در تیم دیناموزاگرب و تیم ملی کرواسی را تجربه کرده اند.

 

 

انتهای پیام/