لیگ قهرمانان آسیا با انجام 4 بازی از گروه‌های G و H سرنوشت تیم‌های صعود کننده به هفته پایانی کشیده شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 

در ادامه لیگ قهرمانان آسیا 4 دیدار در منطقه شرق برگزار شد.

گروه G

از این گروه سوان سامسونگ کره جنوبی میزبان کاوازاکی ژاپن بود که این دیدار در نهایت با پیروزی یک بر صفر نماینده ژاپن به پایان رسید. برای این تیم نارا در دقیقه 48 گلزنی کرد.

همچنین ایسترن هنگ‌کنگ پذیرای گوانگ‌جو چین بود که شاگردان فیلیپه اسکولاری توانستند با 6 گل این تیم هنگ کنگی را در خانه خود شکست دهند. در این بازی برای گوانگ‌جو پائولینیو (8 و 82)، آلان (50 و 71)، هانچائویو (92) و میشل (گل به خودی، 39) گلزنی کردند.

با انجام بازی‌های این گروه، جدول مسابقه‌ها به این شکل است:

1- گوانگ‌جو چین، 5 بازی، 9 امتیاز

2- سامسونگ کره جنوبی، 5 بازی، 8 امتیاز

3- کاوازاکی ژاپن، 5 بازی، 7 امتیاز

4- ایسترن هنگ‌کنگ، 5 بازی، یک امتیاز

گروه H

از این گروه نیز گامبا اوازاکا ژاپن  در زمین خود پذیرای آدلاید یونایتد استرالیا بود که این دیدار به تساوی پرگل 3 بر 3 ختم شد. در این دیدار برای نماینده ژاپن ناگاساوا (6)، دوان (12) و مایکل مارونه (گل به خودی، 77) موفق به گلزنی شدند و گل‌های نماینده استرالیا را سرجیو سیویو (43)، دوئرتی (53) و بابادیارا (91) به ثمر رساندند.

همچنین جیانگ سو چین و ججو یوینایتد کره جنوبی مقابل هم قرار گرفتند که این بازی با پیروزی 2 بر یک نماینده کره جنوبی پایان یافت. پیش از این بازی جیانگ سو با کسب 4 پیروزی از 4 دیدار صعودش به مرحله بعد را نهایی کرده بود.

گل‌های ججویونایتد را کروز (34) و لی چانگ مین (48) وارد دروازه نماینده چین کردند و تک گل جیانگ سو را هم ستاره برزیلی این تیم یعنی رامیرز در دقیقه 28 به ثمر رساند.

جدول گروه

1- جیانگ سو، 5 بازی، 12 امتیاز

2- ججو یونایتد، 5 بازی، 7 امتیاز

3- آدلاید یونایتد، 5 بازی، 5 امتیاز

4- گامبا اوزاکا، 5 بازی، 4 امتیاز

 

انتهای پیام/