این روزها صحبت ها بر سر حضور رامین رضاییان در استقلال داغ است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

  

با وجود اینکه چندی پیش و پس از قطعی شدن خروج رضاییان از پرسپولیس شایعه مذاکره او با استقلال مطرح شده بود پس از تکذیب این خبر در آن مقطع، دوباره بحث حضور رامین در استقلال سر زبان ها افتاده است.

اما خواسته خود رامین چه چیزی است؟ رامین این روزها چه می کند؟ مدافع ملی پوش در حال حاضر تمرینات اختصاصی اش را انجام می دهد. رامین می خواهد با حفظ شرایط فیزیکی اش آماده حضور در تمرینات پیش از آغاز فصل تیم جدیدش شود.

اما درباره وضعیت نهایی رضاییان با استقلال می توان به صحبت های حمید استیلی استناد کرد. رضاییان رابطه نزدیکی با استیلی دارد و در چند وقت اخیر نیز درباره انتخاب تیم جدیدش با استیلی مشورت کرده است.

حمید استیلی با اشاره به این موضوع می گوید: واقعیت این است که رضاییان درباره پیشنهادی که پیرامون حضورش در استقلال مطرح شده هم با من مشورت کرد.هر چند او گفت که نمی خواهد به استقلال برود و به همین دلیل پیوستن این بازیکن به جمع آبی پوشان منتفی شد.رامین معتقد است که باید در یک فضای آرام و بدون حاشیه به کارش ادامه بدهد.

با این اوصاف باید حضور رامین در استقلال را منتفی شده دانست. استیلی درباره مقصد آینده این بازیکن می گوید: من فکر می کنم مقصد رضاییان در نهایت اروپا خواهد بود.هر چند که خبر دارم او پیشنهاداتی هم از حوزه خلیج فارس دریافت کرده است.با این وجود تصمیم گیری نهایی را به هفته های آینده موکول کرده است.

 

انتهای پیام/