بازیکن تیم استقلال گفت: خداراشکر توانستیم با یک بازی منطقی نتیجه را برگردانیم و صعود کنیم اما با این وجود نتایج بازی راضی کننده نبود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وریا غفوری پس از بازی تیمش مقابل الاهلی اظهار داشت: خداراشکر توانستیم با یک بازی منطقی بازی را برگردانیم وصعود کنیم.با این وجود نتیجه راضی کننده نبود باید از هواداران تشکر کنیم که سنگ تمام گذاشتند باید حتما بازی را می بردیم باز هم خداراشکر که شرمنده شان نشدیم توانستیم نتیجه را برگردانیم و صعود کنیم.

وی درباره دیدار استقلال با التعاون گفت: هر بازی مثل یک فینال است برای ما امیدوارم با بازی حساب شده و منطقی نتایج لازم را کسب کنیم و نتایج هم دست خداست.

غفوری درباره وقت کشی بازیکنان الاهلی پس از گل تساوی استقلال خاطرنشان کرد: طبیعی بود برای آنها چون شرایط سختی داشتند. گل مساوی را زده بودیم و می خواستیم گل برتری را هم بزنیم طبیعی بود که آنها وقت کشی کنند و تساوی نتیجه ایده آلی برای آنها بود .

بازیکن تیم استقلال درباره پرداختی هایی که از سوی باشگاه صورت گرفت گفت: چندین ماه دریافتی نداشتیم . دست مسوولان درد نکند که پرداختی ها را انجام دادند. آنهایی که قراردادشان پایین بود تسویه کامل کردند بعلاوه بعضی از افراد کادر پزشکی که با آنها هم تسویه حساب شد.

 

انتهای پیام/