معاون فنی باشگاه ذوب آهن گفت: گل محمدی فقط به دلیل مصاحبه ای که انجام داده بود، موقتا از حضور روی نیمکت ذوب آهن محروم شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

، احمد فقیهی در واکنش به شایعاتی که در برخی سایت و شبکه های مجازی مبنی بر اینکه سرمربی ذوب آهن به دلیل برخی تصاویر لو رفته از خودش در سفر به برزیل محروم شده، اظهار داشت: وقتی این بحث ها را شنیدم، تعجب کردم. ما از روز چهارشنبه که این موضوع را اعلام کردیم، دلایل آن را هم به صورت شفاف گفتیم. حتی آذری روز گذشته در گفت و گو با یکی از بخش های خبری صداوسیما اعلام کرد که فلان بند آیین نامه انضباطی باشگاه ذوب آهن باعث شده تا گل محمدی فعلا محروم شود.

وی افزود: به نظر می رسد برخی از دشمنان ذوب آهن و گل محمدی قصد دارند از این فضا سوءاستفاده کنند. من با یحیی رابطه نزدیکی دارم و دوست ندارم که چنین مواردی نسبت به او مطرح شود. بحث این وجود داشت که چرا گل محمدی بعد از سفر به برزیل بازیکنی را به تیم اضافه نکرده است اما مسائل غیراخلاقی و حضور در کلاب شبانه اصلا بحثی نبوده که ما به آن فکر کنیم.

معاون فنی باشگاه ذوب آهن درباره جلسه روز یکشنبه تصریح کرد: امیدواریم که گل محمدی در این جلسه شرکت کند و بتوانیم به یک جمع بندی مثبت برسیم. به هر حال هر آدمی اشتباه می کند و سرمربی ذوب آهن نیز این اشتباه را انجام داده است. باید با او برخورد شود اما نباید با آبروی گل محمدی بازی شود.

فقیهی در پایان گفت: ما درباره بازیکنان خود نیز بارها از این تصمیمات گرفتیم اما شاید آنها رسانه ای نشده باشد. این بار چون سرمربی تیم درگیر چنین بحثی شده بود، آن را اعلام کردیم. اصلا بحث برکناری گل محمدی را نداریم و انشاالله که همه چیز به خوبی و خوشی به پایان برسد. 

 

منبع: افکار نیوز

انتهای پیام/