سرمربی سفیدپوشان مادریدی به شاگردانش هشدار داد که تنها به بازی فردا شب برابر اتلتیکو فکر کنند و از حالا به فکر فینال نباشند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

زین‌الدین زیدان که شاگردانش فردا شب (سه‌شنبه) در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان اتلتیکو مادرید هستند، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «رئال مادرید تی‌وی» گفت: نباید در این مقطع به قهرمانی در لیگ قهرمانان و یا فینال لیگ قهرمانان فکر کنیم. ما باید تنها به بازی با اتلتیکو مادرید فکر کنیم که بازی بزرگ و دشواری است.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها تصریح کرد: باید ابتدا در بازی فردا شب به پیروزی برسیم. خودمان را هم به خوبی برای این بازی آماده کرده‌ایم. اکنون به جایی رسیده‌ایم که باید با تمام وجود بازی کنیم. این دشوارترین بازی ما تا به اینجای فصل جاری است. ما آماد لذت بردن از حضور در فینال هستیم و جشن از همین جا شروع می‌شود.

زیدان که در نهمین قهرمانی رئال مادرید در اروپا بازیکن این تیم بود، در خصوص تجربه قهرمانی‌اش در این تورنمنت اظهار داشت: قهرمانی در لیگ قهرمانان زیباترین اتفاق برای یک بازیکن است به خصوص با پیراهن سفید رئال مادرید و با آن بازیکنان خاص. خوشحالم که با آن نسل از بازیکنان رئال مادرید همبازی بودم و به عنوان بازیکن به هدفم که همان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با رئال بود، رسیدم.

 

انتهای پیام/