جابر انصاری زننده گل پیروزی‌بخش استقلال مقابل پدیده بود او در بازی رفت هم زننده تک‌گل سه امتیازی تیمش بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

خبرنگار ما با مهاجم تکنیکی آبی‌پوشان گفت‌وگویی انجام داده که در ادامه می‌خوانید.

* انگار بازی مقابل پدیده برایت خوش‌یمن است.

شاید هم اینطور باشد،‌مهم برد استقلال بود که به دست آمد.

* گاهی فوتبالیست در بعضی بازی‌ها حس می‌کند گل می‌زند چنین حسی داشتی؟

در هر مسابقه‌ای احتمال دارد بازیکن گل بزند من هم جمعه شب حس می‌کردم و به دلم افتاده بود می‌توانم گل بزنم و خوشحالم یکی از زیباترین گل‌های دوران بازیگری‌ام را به ثمر رساندم و الحمدلله با 3 امتیاز به تهران برگشتیم.

* جریان بازی چطور بود؟

نیمه اول باد با شدت به ضرر ما می‌وزید،‌ پدیده نتوانست موقعیت‌های خاصی روی دروازه ما ایجاد کند و روی یک بدشانسی به گل رسید ولی در نیمه دوم بچه‌های استقلال به قدری باانگیزه بودند که به خواسته‌شان رسیدند تا شرمنده کاپیتان و سرمربی تیم نشویم.

* چرا شرمنده؟

آقامهدی نیاز به تعریف ندارد ولی هنوز با اختلاف زیادی بهترین دروازه‌بان ایران است، پدیده مشغول حمله بود و یک پاس رو به عقب ناگهانی به رحمتی دادیم او هم توپ را شوت کرد اما اینقدر بدشانس بود که توپ به بازیکن حریف خورد. رحمتی در این سال‌ها به قدری توپ عالی برای استقلال گرفته که قابل شمارش نیست حالا یک هفته مانده به پایان لیگ دچار یک بدشانسی شد و باید جبرانش می‌کردیم و این کوچک‌ترین کاری بود که می‌توانستیم در حق کاپیتان تیم انجام بدهیم بین دو نیمه آقای منصوریان هم گفت چند بار گفته‌ام در آن منطقه پاس رو به عقب ندهید حالا بروید به خاطر کاپیتان استقلال دو تا بزنید و برنده برگردید رختکن، چون نباید رحمتی ناراحت برگردد تهران. طبق دستور سرمربی دو تا زدیم و برنده و خوشحال برگشتیم تهران.

* آخر مسابقه فضای رختکن چطور بود؟

داخل رختکن فرصتی نداشتیم صحبت کنیم چون باید سریع می‌رفتیم فرودگاه و به خاطر همین همه سرعتی! دوش گرفتیم و سوار اتوبوس شدیم در کل بچه‌ها خوشحال بودند.

*رحمتی هم خوشحال بود؟

نه آقامهدی وقتی گل می‌زدیم از ته دل خوشحال می‌شد ولی بعد از بازی هم به خاطر آن بدشانسی ناراحت بود.

* یک بازی دارید تا به نایب قهرمانی برسید سپاهان هم روی دور برد افتاده بازی را چطور می‌بینی؟

باید هر طور شده بازی پایانی لیگ که در خانه است را ببریم می‌دانیم سپاهان برای حفظ شانس گرفتن سهمیه آسیا می‌خواهد امتیاز بگیرد اما برای ما خیلی مهم است ببریم و نایب قهرمان شویم.

* از صحبت‌های پرسپولیسی‌ها مطلع هستی اینکه اعتراض دارند چرا کمتر از شما پول گرفته‌اند.

دریافتی‌شان بیشتر از ما بوده چون بین ما چک مدت‌دار توزیع شده است. از پارسال 50درصد قراردادهای استقلالی‌ها باقی مانده آیا دیدید حتی یک نفر از بازیکنان پای پرسپولیسی‌ها را وسط بکشد و بگوید چرا آنها تسویه‌حساب کرده‌اند؟ به نظرم بهتر است سر آنها به کار خودشان باشد همانطور که بازیکنان استقلال پای دیگران را به میان نمی‌کشند.

 

انتهای پیام/