هافبک پیکانی ها می گوید هنوز بازی تیمشان با پرسپولیس تمام نشده بود که فحاشی و حمله به اینستاگرام او را شروع کردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد صادق بارانی  درباره عملکرد تیمی شان برابر سایپا گفت: بازی خوبی انجام دادیم و خوشحالم که توانستم پس از محرومیت برای تیمم بازی کنم، فکر می کنم سه امتیاز حق ما در این بازی بود که به دست آوردیم.

وی درباره اینده اش در فوتبال ایران گفت: قراردادم با پیکان آخر فصل به پایان می رسد اما اینجا خانه من است، امیدوارم در فصل های بعد با خرید بازیکنان بهتر به جایگاه های بالاتر برسیم، امسال اگر سهمیه آسیایی را کسب می کردیم عالی می شد اما به هر حال در مورد خودم نیز نمی توانم چیزی را بگویم اما لژیونر شدن را دوست دارم چرا که چالش جدید در فوتبالم است.

بارانی در ادامه گفت: تیم ما فقط منشا نیست اما تمام تمرکز رسانه ها روی منشا است و فکر می کنند پیکان روی کاکل منشا می جرخد، اگر دیگر بازیکنان نبودند آیا منشا می توانست این اندازه گلزنی کند؟ همه ما کمک کردیم تا او معروف شد. اینکه از نیم فصل باشگاه هایی قرارداد عالی به بازیکنان ما می دهند اصلا حرفه ای نیست و تنها تمرکز بازیکن مارا به هم می زند.

 

هافبک پیکانی ها در انتها گریزی به ماجرای درگیری اش با طارمی زد و گفت: مهدی از دوستان من است و آن اتفاق در شرایط ویژه رخ داد. ا رفتاری اشتباه انجام داد و من کنترلم را از دست دادم و اشتباهش را با اشتباه انجام دادم. هنوز بازی تمام نشده بود که حمله به پیج من در اینستاگرام شروع شد، به من و خانواده ام فحاشی کردند و حتی به خواهرزاده چندماهه ام رحم نکردند، ما فوتبال بازی می کنیم که فحش بخوریم؟ فوتبال ارزش این مسائل را ندارد.

 

انتهای پیام/