رامون کالدرون، رئیس سابق رئال در مورد علت منصرف شدن کهکشانی ها از خرید پل پوگبا صحبت کرد

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، در ابتدای تابستان به نظر می رسید که رئال مادرید به جذب پل پوگبا نزدیک باشد اما به تدریج مشخص شد که منچستریونایتد تنها خریدار واقعی ستاره فرانسوی یوونتوس است و آماده است تا با پرداخت 120 میلیون یورو، رکورد نقل و انتقالات تاریخ فوتبال را بشکند.

 

 

کالدرون در همین رابطه به آ.اس گفت:" به نظر می رسد که پوگبا در نهایت به منچستریونایتد خواهد پیوست. چرا رئال از خرید او منصرف شد؟ با شناختی که از توانایی های پرز در خرید بازیکن دارم و با توجه به اینکه زیدان روی پوگبا به عنوان بازیکنی که می توانست باعث پیشرفت رئال شود حساب باز کرده بود، می توان نتیجه گرفت که یا خود بازیکن تمایلی به آمدن نداشت یا اینکه رئال بودجه لازم برای خرید پوگبا را در اختیار نداشت. نظر من روی دومی است.

یک زمانی می رسد که بازیکنانی که متقاضیان زیادی دارند، باید انتخاب کنند که به کدام باشگاه بروند. خود من در زمان ریاستم بر رئال تجربه اینچنینی داشتم. رونالدو می خواست به رئال بیاید و روبینیو می خواست از رئال برود.

پوگبا بازیکن فوق العاده ای است که هم در خط میانی و هم در خط حمله موثر و مفید بازی می کند. در آینده نزدیک ثابت خواهد شد که رقم بالای پرداختی برای خرید او، منصفانه بوده است یا خیر."

 

انتهای پیام/