سرپرست باشگاه پرسپولیس از اتفاقات رخ داده پیش از آغاز بازی تیمش برابر گسترش فولاد به شدت گلایه دارد و نسبت به آن موضع گرفت

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، چالش بزرگ پرسپولیس و البته باشگاه های استقلال و تراکتورسازی به موضع سامانه هواداری این تیم و تداخل آن با سامانه معرفی شده از سوی سازمان لیگ که در تلویزیون به شدت تبلیغ می شود، بازمی گردد. جایی که سرخ ها که از فصل گذشته همکاری خود را با همراه اول و با معرفی سامانه 3090 آغاز کرده اند و آن را در فصل پیش رو هم ادامه دادند اما سازمان لیگ با تبلیغات گسترده خود در تلویزیون و پیش از آغاز بازی ها به تبلیغ سامانه مدنظر خود پرداخته است.

 

علی اکبر طاهری، سرپرست پرسپولیس در این باره به خبرنگار ما گفت: من فقط می خواهم بگویم اگر این سامانه که اینقدر تبلیغ می شود به عنوان تنها سامانه هواداری است، چرا از سامانه های دیگر که اکنون فعالیت می کنند شکایت نمی کنند؟ مگر نمی گویند سامانه ای مورد نظرشان تنها سامانه هواداری است؟

 

وی ادامه داد: این وسط یا ما خلاف می کنیم یا آنها و باید اگر ما خلاف می کنیم و آنها درست می گویند که تنها سامانه هستند نسبت به سامانه ما شکایت داشته باشند.

 

طاهری در ادامه انتقاداتش در این باره به فردوسی پور نیز گلایه کرد و گفت: آقایانی که طی روزهای اخیر از لباس و اوکراینی ها اینقدر داستان درست کردید چرا در این باره سکوت کرده اند. آقای فردوسی پور چرا نمی گوید این خط ها از کجا می آید؟ چرا دروغ می گویند و بهتر است به جای مسائلی مثل لباس و بازیکنان اوکراینی جلوی این دروغ ها گرفته شود.

 

 

 

انتهای پیام/