دو تیم پارس جنوبی جم و مس رفسنجان از سری رقابت های هفته ی اول لیگ دسته اول فوتبال کشور، به مصاف هم می روند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، دو تیم پولدار لیگ یک در حالی فردا در اولین بازی خود به مصاف یکدیگر می روند که شرایط آنان در تعطیلات تابستان بسیار متفاوت بوده است. پارس جنوبی پر از حاشیه  بود و رفسنجانی ها خونسرد و صبور کار خود را دنبال می کردند.

عملکرد تیم پارس جنوبی جم در فصل نقل و انتقالات را می توان مثبت ارزیابی کرد به طوری که توانست بازیکنان جوان و با انگیزه ای را به خدمت بگیرد، اما حاشیه های به وجود آمده توسط مدیریت باشگاه در خصوص سرمربی این تیم و یارگیری در بازار نقل و انتقالات را نمی تواند نادیده گرفت. 

در مقابل، تیم مس رفسنجان در این فصل بیشتر بازیکنان با تجربه را به خدمت گرفته و با کلانتری به لیگ برتر فکر می کند.

اما اگر از زمین چمن بازی خارج شویم، تقابل علی اصغر کلانتری و مهدی تارتار به عنوان سرمربیان دو تیم نیز در این بازی می تواند از نکات جالب توجه باشد.

کلانتری فصل گذشته به همراه فجر سپاسی تا یک قدمی صعود به لیگ برتر پیش رفت اما به دلیل برخی مشکلات نتوانست در جمع سه تیم برتر قرار گیرد و به لیگ برتر راه یابد. 

در طرف مقابل مهدی تارتار قرار دارد، مربی که سال ها در لیگ برتر به همراه تیم های مختلف حضور داشته و در این فصل به لیگ دسته اول آمده تا به همراه  تیم کم نام و نشان پارس جنوبی شگفتی ساز رقابت‌ها شود.

کوبل داوری این دیدار بر عهده احمد صالحی است و سعید قاسمی، رحیم حاجیلو و عباس صادقی وی را در این امر یاری خواهند کرد.

گفتنی است این دیدار ساعت 18 در ورزشگاه تختی جم برگزار خواهد شد.

خبرنگار: "حسین پنبه کار"

پیش بازی

 

انتهای پیام/