فردا در شهر باران و در ورزشگاه پیر شهر، ورزشگاه شهید عضدی میزبان تیم بادران هستیم تیمی که شکستش مجوز حضور تیم سپید رود در رقابت های لیگ دسته اول بود.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، علی نظر محمدی با بیان اینکه تیم بادران برای فوتبال دوستان رشتی و طرفداران سپیدرود یادآورد صحنه های زیبا در آخرین دیدار سپیدرود در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور گفت: این خاطره بار مثبت روحی و روانی تیم برای کسب پیروزی در بازی فردا است و این موج مثبت روحی و روانی صد در صد بروی سکوها و در بین تماشاگران هم ایجاد خواهد شد.

نظر محمدی با اشاره به این نکته که سپید رود رشت از تیم های ثروتمند لیگ دسته اول است، ابراز داشت: سپید رود سرمایه ای بزرگ و عظیم به عنوان هوادار دارد که در سرما و درگرما از تیم شهر باران حمایت می کنند.

سرمربی تیم فوتبال سپید رود رشت با تاکید براینکه بروی یار دوازدهم تیم سپید رود یعنی هواداران حساب ویژه ای باز کرده ایم ، تصریح کرد: هواداران از پشتوانه های اصلی سپیدرود به حساب می آیند و سپیدرود از تیم های دوازده نفره فوتبال کشور است.

نظر محمدی به مشکلات سپیدرود برای حضور در لیگ دسته اول اشاره کرد و گفت: استاندارد تعریف شده در فوتبال جهان برای مرحله آماده سازی تیم ها برای حضور در مسابقات لیگ، هشت هفته است ولی متاسفانه مراحل آماده سازی سپید رود بخاطر طولانی شدن زمان انتخاب سرمربی تنها چهار هفته بود که برای رسیدن به آمادگی مطلوب تیمی زمان کمی است.

سرمربی تیم فوتبال سپید رود رشت با بیان این نکته که با وجود این کمبود ها و خلاء هایی که با آن مواجه بودیم، چشم به هنرنمایی بازیکنان با تجربه تیم دوخته ایم، تصریح کرد: بعد از سالها حضور در لیگ دسته اول را تجربه می کنیم و با  استفاده از نیروهای کارآمد بومی قصد حضور پرقدرت در لیگ دسته اول داریم.

نظر محمدی با بیان این نکته که کار سختی را در لیگ دسته اول پیش رو داریم، اضافه کرد: سیاست مهم مدیریت و مجموعه کادر فنی تیم سپید رود ، ماندن آبرومند در لیگ دسته اول است و انشاء الله در سال های آینده با تقویت زیر بنای تیم سپیدرود رشت ، نیم نگاهی هم به صعود به لیگ برتر خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال سپید رود رشت در خاتمه اظهار داشت: گیلان در فوتبال کشور استانی آبرومند و ریشه دار است و از آبروی این دیار در لیگ دسته اول دفاع خواهیم کرد./ کاسپین

 

انتهای پیام/