تیم های بادران تهران و سپید رود رشت اولین بازی فصل خود در چهار چوب رقابت های لیگ دسته اول جام آزادگان را در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می کنند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، از امروز آغاز رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان با برگزاری 9 مسابقه در شهرهای مختلف کشور برگزار می شود که اگر اغراق نکرده باشیم شاید بتوان مهم ترین و شاید پر حاشیه ترین دیدار را بین سپیدرود رشت و بادران تهران دانست.

بادران و سپیدرود رشت آخرین بازی فصل قبل خود را در دسته دوم کشور مقابل هم بازی کردند و در حالی که بادران برای حضور در دسته اول نیاز به یک تساوی داشت، نتوانست به این امر در رشت دست پیدا کند و با شکست یک برصفر در مقابل چشمان 25 هزار هوادار دو آتشه گیلانی، با صرف هزینه ای سنگین از گردونه رقابت ها باز ماند.

سپید رود با این پیروزی در این دیدار جواز حضور در دسته اول را کسب کرد و بادران و مالک دست جیبش که برای حضور در بالای جدول حاضر به صرف هر میزان هزینه ای است، روی به خرید امتیازیک تیم دسته اولی آورد و با هزینه ای چند میلیاردی توانست پارسه تهران را خریداری کرده تا اندیشه های خود را بیرون از زمین فوتبال و با پرداخت پول دنبال نماید.

بادران بعد از خرید پارسه، بلافاصله با محمد ربیعی مربی سال قبل خود، قرارداد را تمدید نمود تا زودتر از هر تیم دیگری وارد عرصه تمرینات شود اما این پایان کار نبود و مالک بلندپرواز بادران، بعد از مشورت با برخی از نزدیکان که فوتبال را دنبال می کنند، به این نتیجه رسید که شاید با ربیعی به نتیجه نرسد و هزینه های میلیاردی این تیم هم بی نتیجه شود و بر همین اساس قرارداد این مربی را لغو و خیلی زود با اکبر میثاقیان که توانمندی خاصی در بازی و حاشیه های بازی دارد به توافق رسید تا خود را به اگر و اما نسپارد.

خرید بازیکنان مطرح لیگ یک و لیگ برتر این تیم را همراه با خونه به خونه بر سر زبانها انداخت به طوری که هزینه های بادران چشمان خیلی از بازیکنان و مربیان و فعالان عرصه فوتبال و لیگ یک را معطوف به خود کرده است.

به هر حال بادران دست بر قضا اولین دیدار این فصل را باید با تیمی بازی کند که زمینه حذف او را در سال گذشته فراهم نمود و از همه مهم تر از هواداران پرشوری برخوردار است که رشت را برای هر تیمی به جهنم تبدیل خواهند کرد. سپید رود رشت یک تیم ریشه دار  می باشد  که از طریق فوتبالی به این جایگاه رسیده است و دوست ندارد تحت هیچ شرایطی بازنده اولین دیدار باشد.

امروز عصر ورزشگاه شهید عضدی رشت شاهد این بازی مهم در لیگ دسته اول آزادگان خواهد بود، رقابتی که شاید از همین ابتدای لیگ، مالک بادران را در اندیشه فرو ببرد چون او با توجه به فراهم نمودن تمامی امکانات لازم، تحت هیچ شرایطی حاضر نیست بازنده باشد.

 

انتهای پیام/