درخواست پیکان برای تعویق بازی استقلال/ همه چیز به کی روش برمی گردد

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، باشگاه پیکان با ارسال نامه ای به سازمان لیگ خواستار تغییر زمان برگزاری دیدار تیمش مقابل استقلال شد. پیکان در چارچوب هفته سوم امروز مقابل تراکتورسازی به میدان خواهد رفت اما استقلال روز جمعه هفته گذشته دیدار خود را برگزار کرده و با توجه به فاصله کم باقیمانده تا دیدار هفته چهارم پیکانی ها چنین درخواستی را کرده اند.

بر اساس این گزارش، قرار است مسئولان سازمان لیگ امروز در این خصوص تصمیم گیری کنند.

بر این اساس علت برگزاری دیدار تراکتورسازی یک روز بعد از سایر دیدارهای لیگ برتر در هفته سوم انجام بازی روز گذشته گسترش فولاد در تبریز بود. با توجه به مخالفت شورای تأمین استان آذربایجان شرقی چون تبریز شرایط برگزاری دو بازی هم زمان در یک روز را نداشته به این خاطر بازی تراکتورسازی امروز برگزار می شود. با توجه به برگزاری بازی تراکتورسازی در آبادان که دوشنبه هفته قبل در خارج از خانه شرایط برای برگزاری دیدار این تیم یک روز پیش از دیدار گسترش هم وجود نداشته است.

از سوی دیگر پیکانی ها هم به این موضوع اعتراض دارند که چرا باید به رغم برگزاری یک دیدار خارج از خانه به فاصله سه روز بعد در تهران میزبان استقلال باشند. پیکانی ها خواهان برگزاری این بازی در روز جمعه هفته جاری هستند ولی مسئولان سازمان لیگ با توجه به تشکیل اردوی تیم ملی که قرار است روز جمعه آغاز شود و استقلال هم بازیکن ملی پوش دارد نمی توانند این دیدار را دیرتر از این برگزار کنند.

قرار است خواسته باشگاه پیکان امروز در هیأت رییسه سازمان لیگ مطرح شده و در صورت رفع مشکل حضور بازیکنان ملی پوش استقلال در اردوی تیم ملی این دیدار با یک روز تأخیر برگزار شود. پیش از این اعلام شده است که اردوی تیم ملی فوتبال به منظور اعزام این تیم به کشور ایتالیا از ظهر روز جمعه هفته جاری 22 مرداد آغاز شود. 

دیدار تیم های پیکان و استقلال باید طبق برنامه قبلی اعلام شده از ساعت 18:15 روز پنجشنبه 21 مرداد در ورزشگاه شهر قدس آغاز شود و به نظر می رسد مسئولان این باشگاه از حالا وارد بازی با استقلال شده است.

 

 

انتهای پیام/