تقابل دو مربی خونه به خونه و استقلال اهواز با دو رویکرد متفاوت می تواند از جذابترین تقابل های لیگ یک در هفته ی اول باشد.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، علیرضا مرزبان که فصل گذشته توانست پیکان تهران را در لیگ یک قهرمان کند و این تیم را به لیگ برتر برساند، به دلیل نامعلمومی  کنار گذاشته شد تا پس از چند روز،به عنوان سرمربی خونه به خونه انتخاب شود.

مسئولین جاه طلب خونه به خونه به همین امر بسنده نکردند و پس از حفظ بازیکنان خوب فصل گذشته، در اولین قدم خرید های لیگ برتری را آغاز کردند و بمب های زیادی را در فصل نقل و انتقالات ترکاندند.

چیزی که هواداران خونه به خونه را ناراحت می کند، باخت های پیاپی خونه به خونه در بازی های پیش فصل است. خونه به خونه در 5 بازی، دو شکست  و یک تساوی مقابل آلومینیوم اراک‌داشته است.

اما آن سوی میدان حمیدرضا فرزانه ای قرار دارد که یک هفته نیز از زمان انتصاب وی به عنوان سرمربی اهوازی ها نمی گذرد.

فرزانه را به عنوان بازیکن صبای قم همه می شناختند، اما حال او به عنوان سرمربی حاضر خواهد شد. وی اولین تجربه ی مربی گری اش را در زمین فوتبال به طور رسمی آغاز خواهد کرد و کار کردن در لیگی همچون لیگ یک، کاری بس طاقت فرسا است که شاید همین امر سبب شود در هفته های میانی او از کار انصراف دهد.

فرزانه که خود اهل محمود آباد مازندران می باشد، تقابل جالبی را در بابل و در استان خود رقم خواهد زد و به نحوی این بازی برای وی شهرآورد محسوب می شود. باید منتظر ماند و چشم ها را به بابل دوخت.

گفتنی است این دیدار ساعت 18 در ورزشگاه هفت تیر بابل برگزار خواهد شد.

خبرنگار: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/