سرمربی تیم پرسپولیس گفت: تیم ما هم فصل قبل در هفته های نخست نتایج ضعیفی کسب کرد براین اساس نمی توانم قضاوتی از نتایج استقلال داشته باشم

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، برانکو ایوانکوویچ در جمع خبرنگاران بیان کرد: واقعیت این است که ما دو بازی سخت را  خارج از خانه مقابل سایپا و گسترش برگزار کردیم و به پیروزی رسیدیم البته انتظار چنین بازی های سختی را داشتیم.

 

وی افزود: طبیعی است به خاطر پیروزی در این دو بازی خوشحال هستیم در همه جای دنیا اتفاقاتی در رابطه با هواداران و تیم حریف رخ می دهد مهم این است که به برتری رسیدیم. 

 

سرمربی پرسپولیس درباره جذب دروازه بان افزود: مراحل اداری در این زمینه باید صورت بگیرد، ما این مشکل را حل کردیم اما برای گرفتن ویزا و مسائلی ازاین دست نیاز به زمان داریم هر وقت این قرارداد به امضا رسید متوجه خواهید شد که چه کسی دروازه بان ما می شود.

 

وی درباره رامین رضائیان عنوان کرد: شما اگر جای من باشید او را به جای چه کسی به تیم می آورید؟ ماهینی را بیرون بگذاریم؟ من برای رامین رضائیان بهترین ها را می خواهم. اما در حال حاضر کادر بازیکنی ما تکمیل است و از بازیکنانم کاملا راضی هستم. شما به من پیشنهاد دهید که چه کسی را از تیم بیرون کنم؟ حامد آقایی 19 سال دارد. رامین چند سالش است؟

 

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت جدایی گولچ افزود: فکر کردید همه چیز ساده است؟ بازیکن با ما قرارداد دارد و نمی توانیم به این راحتی با او قطع همکاری کنیم. 

 

وی درباره بازی با صبا گفت: برد مقابل گسترش زمانی اهمیت پیدا می کند که بتوانیم صبا را شکست دهیم. ما هیچ بازی ساده ای را نخواهیم داشت. همه بازی ها سخت است. در 2 فصل گذشته ثانیه ها قهرمان لیگ را مشخص کرد. 

 

برانکو همچنین در ادامه گفت: برای تعطیلات برنامه داریم. خوب نیست که این قدر بازیها متوقف شود اما چاره ای نیست. سعی می کنیم بازیکنانی که دیر به جمع ما اضافه شدند را آماده کنیم. اگر افرادی مثل مهدی طارمی به تیم ملی دعوت شوند به طور حتم آنجا شرایط شان بهتر خواهد شد. لازم است بگویم ما در تعطیلات در تهران می مانیم.

 

برانکو در پایان درباره نتیجه گیری ضعیف تیم استقلال بیان داشت: هر تیم مشکلات خاص خود را دارد. پارسال هم ما در چهار هفته نخست فقط یک امتیاز داشتیم اما  نمی خواهم درباره استقلال یا یک تیم دیگر صحبت کنم.

 

انتهای پیام/