دو تیم مس کرمان و فجرشهید سپاسی در هفته ی اول لیگ دسته اول فوتبال کشور به مصاف هم رفتند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، در این دیدار که در از ساعت 18 در ورزشگاه باهنر کرمان آغاز شد، دو تیم به تساوی 2-2 رضایت دادند.

با گزارش این بازی همراه فرتاک ورزشی باشید:

ترکیب دو تیم

مس کرمان: آرمان شهداد نژاد، بهنام داداش وند ، مجید ایوبی، احمد زنده روح، فرزاد حسین خانی ، مهدی دغاغله ، فرشید علیزاده، حامد محمودی، سجاد اژدر، علیرضا قاسمی و وحید اسماعیل بیگی

فجرسپاسی: صالح خلیل آزاد‌، سید محمد حسینی، رضا مرادی، ایمان سلیمی، علی مصلی، امین فیاض بخش، ایمان باصفا، امین مشایخ‌، علی فتحیان، سعید زارع و میلاد صارمی

کوبل داوری: حسین زرگر، علیرضا ایلدروم، حسین رحیمی پور و وحید مالکی

شرح بازی

با گذشت ده دقیقه از بازی دیدار دو تیم بیشتر در میانه میدان در حال جریان بود و با خطاهای پرتعداد بازیکنان سپاسی پیگیری شد.

بازی هجومی یاران منصور ابراهیم زاده در دقیقه ی 24 جواب داد و این تیم توسط علیرضا قاسمی 1-0 از حریف خود جلو افتاد. همکاری عالی بازیکنان مس در صحنه گل مس واقعا عالی بود.گل با حرکت قاسمی آغاز شد و یک و دو او با دغاغله سبب شد گل اول مس به زیبایی به ثمر برسد.

پس از گل تیم مس تیم سپاسی بیشتر توپ را در زمین مس به حرکت در می آورد و فشار بیشتری روی دروازه مس آورده است. بازی در دقیقه ۳۵ در جریان است.

در دقیقه ۳۸ فرشید علیزاده موقعیت عالی برای گل دوم مس را از دست داد و در برابر دروازه تقریبا خالی حریف توپ را با بدشانسی به اوت زد.

دفع پنالتی توسط دروازه بان مس. آرمان شهداد نژاد در دقیقه ۴۹ پنالتی محمد حسینی را دفع کرد تا مس همچنان یک بر صفر جلو باشد.

اما شهداد نژاد 5 دقیقه ی بعد گل اول را دریافت کرد. فجری ها توسط سعید زارع به گل رسیدند و بازی 1-1 مساوی شد. دو دقیقه ی بعد نیز، روی ارسال کرنر، ضربه سر ایمان سلیمی منجر به گل شد و مسی ها 2-1 عقب افتادند.

درحالی که بازی در حال اتمام بود، حامد محمودی خرید جدید مسی ها ناجی آنها شد و توانست با گلزنی، بازی را به تساوی دو-دو برساند.

از نکات جالب توجه این دیدار، کارت زرد گرفتن دقیقه دوم باصفا بود که به عنوان سریعترین کارت زرد لیگ یک در فصل جدید لقب گرفت.

خبرنگار: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/