سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: بر چه اساسی کی‌روش باید ۲ میلیارد تومان بگیرد.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، محمد مایلی کهن پس از دیدار با آلومینیوم اراک در گفت‌وگویی، بیان کرد: زمانی که بحث حقوق های نجومی مطرح می‌شود همه نگاه به سمت مدیران می رود ولی کسی به  مربی خارجی تیم ملی که پنج سال هیچ کاری برای فوتبال ایران نکرده است و حقوق های نجومی می گیرد کاری ندارد.

مایلی کهن افزود: حداقل مدیران داخلی اگر حقوق نجومی می‌گیرند سر کار خودشان هستند ولی کی‌روش مدام در مرخصی به سر می‌برد یا برای فوت همسر اولش یا برای کسالت پدرش، جالب هم آنجاست که زمانی که می‌خواهد کارش را شروع کند پدرش یکهو خوب می‌شود.

مربی سابق تیم ملی اظهار کرد: کی‌روش دارد دو میلیارد می‌گیرد و به ریش ما می‌خندد واقعا این موضوع جای بررسی دارد.

وی در خصوص اعتراضات هواداران ملوان به داوری بازی با آلومینیوم تصریح کرد: یک تنه جلوی تماشاچیانی که بخواهند فضای فوتبال را آلوده کنند خواهم ایستاد چون فوتبال قلوب ملت ها را بهم نزدیک می‌کند و در یک نود دقیقه می‌تواند کاری انجام دهد که در چندین سال و با مذاکرات پی در پی نمی‌شود آن را انجام داد، بنابراین فوتبال و فضای آن قابل احترام است.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در خصوص بازی با آلومینیوم بیان کرد: علیرغم اینکه بازی اول لیگ بود ولی دو تیم بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند.

وی افزود: تیم ما تقریبا یک هفته است تشکیل شده  است ولی در همین مدت کم با بازیکنان جوان توانستیم هماهنگی نسبتا خوبی را کسب کنیم ولی راه طولانی در پیش داریم./ایسنا

 

انتهای پیام/