رضاییان به چالش بزرگ این روزهای پرسپولیس تبدیل شده است، بازیکنی که تمام تلاش خود را طی یک ماه اخیر برای جدایی از این تیم گذاشته بود و با مخالفت باشگاه مواجه شده بود و اکنون در بازگشت از سوی آنها رانده شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

، رامین رضاییان، مدافع راست ملی پوش فصل گذشته پرسپولیس که بعد از پایان فصل کلیه های راه های تماس با خودش را بسته بود و این اتفاق به یکی از دلایل ناراحتی برانکو ایوانکوویچ از او منجر شده بود، در نهایت راهی ترکیه شد تا با ریزه اسپور به توافق دست یابد.

او البته کمی بعد و در حالی که در انتقاد با نحوه جدایی و خاموش بودن تلفن همراهش مواجه شده بود عنوان کرد با ترکاشوند در مورد مسائل خروجی اش صحبت کرده که با واکنش منفی مسوول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس مواجه شده است. رضاییان مدعی شده بود به ترکاشوند اعلام کرده که پیشنهاد اروپایی دارد اما او با تمسخر به این مساله واکنش نشان داده و گفته تمام بازیکنان این روزها پیشنهاد خارجی دارند و اگر پیشنهادی دارد می تواند آن را پیگیری کند!

رامین رضاییان البته کمی بعد با استفاده از بندی در قراردادش که در آن قید شده بود در صورت عدم پرداخت مطالبات فصلش تا تاریخ مشخص شده، می‌تواند قراردادش را فسخ کند، برگه فسخ خود را از سازمان لیگ دریافت کرد و راهی ترکیه شد. مسیری که او را به یک لیگ اروپایی می‌رساند و این مساله در حالت عادی می‌توانست اتفاقی خوشحال کننده برای فوتبال ایران باشد. اما همانطور که برانکو ایوانکوویچ نیز به آن اذعان کرده شاید نحوه جدایی این بازیکن باعث شده تا واکنش های منفی نسبت به آن وجود داشته باشد.

با تمام این مسائل رامین رضاییان با توجه به برخی اختلافات نظر با مسوولان و البته کادرفنی ریزه اسپور حضور در این تیم را عتاب نیاورد و در نهایت برای فسخ قراردادش اقدام کرد. گزینه داخلی برای بازگشت او مطمئنا پرسپولیس بود که در تمام این مدت مسوولان این تیم در مواجه با هواداران عنوان می‌کردند جدایی رضاییان غیرقانونی بوده و این بازیکن نمی‌تواند با تیم ترکیه‌ای قرارداد ببندد.

اما اکنون شرایط کاملا پیچیده شده است؛ پرسپولیس از یک سو مدعی است رامین رضاییان به طور غیرقانونی قراردادش را فسخ کرده و از سوی دیگر در زمانی که این بازیکن قراردادش با ریزه اسپور را فسخ کرد تا به این تیم بازگردد عنوان کردند نیازی به او ندارند. این مساله باعث شده تا این بازیکن در شرایط عجیبی به سر ببرد و آینده او برای ادامه حضور در این تیم نامشخص باشد.

پرسپولیس در حال حاضر تنها یک جای خالی در لیست خود دارد که آن را نیز مسلما به جذب دروازه بان دوم اختصاص خواهد داد و آنها در حال بررسی شرایط برای حذف نام یک بازیکن برای جایگزینی این بازیکن هستند. اتفاقی که واکنش برانکو را در پی داشت و او با اعلام اینکه از شرایط بازیکنان کنونی اش رضایت دارد و نیازی به حذف هیچکدام از آنها نمی بیند و این کار غیرحرفه ای را انجام نمی دهد.

رامین رضاییان امروز بار دیگر در باشگاه پرسپولیس حضور یافت تا در جلسه کمیته انضباطی شرکت کند، کمیته ای که قرار است در مورد فسخ به زعم خودشان غیرقانونی این بازیکن تصمیم گیری کنند و البته مشخص نیست در صورتی که حق را به باشگاه دهند و مشخص شود این بازیکن غیرقانونی راهی ترکیه شده، چه سرنوشتی در انتظار او خواهد بود و آیا این بازیکن با توجه به اینکه در صورت مثبت اعلام شدن این رای به عنوان بازیکن پرسپولیس شناخته می شود چه تصمیمی درباره اش گرفته خواهد شد.

با این شرایط که برانکو نسبت به جذب و حضور مجدد رضاییان واکنش نشان داده – البته برانکو در تمام این مدت نشان داده در نهایت تسلیم تصمیم نهایی باشگاه می شود - و در صورتی که رضاییان بازیکن پرسپولیس شناخته شود احتمال اینکه به مدت نیم فصل به باشگاه دیگری منتقل شود زیاد است و همچنان باید انتظار کشید تا سرنوشت این بازیکنان مشخص شود.

 

انتهای پیام/