رضا صادقپور نایب رییس هیئت مدیره سابق باشگاه استقلال در خصوص وضعیت پیش آمده در این باشگاه از هواداران خواست صبور و حامی کادر فنی و و بازیکنان شد.

رضا صادق پور ،نایب رییس سابق هیئت مدیره استقلال در خصوص شرایط پیش روی این باشگاه در گفت و گو با فرتاک ورزشی گفت: ان شالله بزودی  شرایط پیش آمده تغییر خواهد کرد و این موضوع نیاز به زمان و صبوری دارد و ان شالله هواداران با حمایت خود  از کادرفنی و بازیکنان تا رسیدن به شرایط مطلوب، در رسیدن به این هدف  کمک خواهند کرد.

صادق پور  در ادامه سخنان خود و در خصوص انتخاب رضا افتخاری به عنوان سرپرست باشگاه استقلال گفت: ایشان انسان خوبی است و ان شالله در  جایگاهی که قرار گرفته است موفق باشد چون موفقیت استقلال یعنی خوشحالی 30 میلیون هوادار و این به معنای این است که هیچ کس حق ندارد با احساسات آنها بازی کند.

وی افزود: هواداران استقلال، عاشقانه به این تیم وابسته هستند  و همه دلسوزان به استقلال این موضوع را به خوبی درک می کنند و نباید کاری صورت بگیرد که دودش به چشمان این عزیزان برود .

نایب رییس سابق باشگاه استقلال گفت: متاسفانه تا یکی به عنوان مسئول انتخاب می شود، اطراف آن شلوغ می شود و می توان در بین عکس های این چند روز آن را مشاهده کرد در حالی که اعتقاد دارم یک دلسوز باید در هر جایگاهی حامی باشد.

صادق پور در ادامه و در پاسخ به این سوال خبرنگار فرتاک ورزشی که چرا وزیر در نشستی با پیش کسوتان این تیم، از نظر مشورتی آن ها استفاده نمی کند گفت: جنس فلز وزیر، سلامت و صداقت است و امیدوارم ایشان برای بهبود وضعیت، جلسه هم اندیشی با بزرگان مدیریتی این باشگاه همچون آقایان: فتح اله زاده .واعظ آشتیانی .قریب .اولیایی ،نجف نژاد .ساعدی .نظری .منزوی و...... برگزار کند تا هر چه زودتر مشکلات از بین برود.

وی افزود: این افراد می توانند درخصوص تصمیم گیری کلان باشگاه به وزیر کمک کنند .وزیر در دوسال گذشته با حمایت نصراله سجادی و امیرخادم واعضای وقت هیئت مدیره، منابع مالی پایدار غیردولتی برای دوباشگاه بزرگ ایران فراهم کرده است که در تاریخ باشگاه استقلال و پرسپولیس انجام نشده بود.

نایب رییس سابق باشگاه استقلال در ادامه گفت: این که هر کسی از راه برسد و ادعای استقلالی بودن و دلسوزی داشته باشد که فایده ندارد، اول باید مرارت کشید وعملا منافع فردی را به منافع باشگاه ترجیح نداد و در یک کلام منافع باشگاه یعنی 30میلیون هوادار که درکش خیلی سخت نباید باشد.

صادق پور در پایان سخنان خود گفت: ان شالله این مشکلات هم بزودی رفع می شود و امیدوارم همه دلسوزان به استقلال در این راستا صبوری کنند و حمایت خود را دریغ نکنند و بدانند هواداران نباید تاوان این مشکلات را بدهند.

 

 

انتهای پیام/