وکیل مهاجم پرسپولیس از ارسال نامه طارمی به فیفا خبر داد.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، عبدالصمد ابراهیمی، و در واکنش به سرمربی ریزه اسپور مبنی بر شکایت این باشگاه از طارمی به فیفا گفت: اینکه آنها شکایت کرده اند یا خیر موضوع دیگری است اما مهدی طارمی اقدامات لازم را انجام داده و ما با ارایه نامه ای به فیفا مسایل را توضیح داده ایم در واقع این اتفاق مدت ها پیش رخ داده ولی ما رسانه ای نکرده بودیم و حالا آن را اعلام می کنیم. 

وی درباره اینکه برنامه ارسالی طارمی به فیفا چه مواردی ذکر شده است گفت: بیان اینکه در این نامه چه مسایلی را به فیفا گزارش کرده ایم قابل ذکر نیست. اینها از جمله مواردی است که آن را رسانه ای نمی کنیم تا بتوانیم در جریان مسایل حقوقی به درستی عمل کرده باشیم. به طور کلی ما با بررسی همه جوانب تصمیم گرفته و جای نگرانی نیست. 

وکیل طارمی درباره اینکه سرمربی ریزه اسپور مدعی شده پرسپولیس خواهان مذاکره با ریزه اسپور شده تا طارمی را به خدمت بگیرد گفت: چنین ادعای صحت ندارد و ما یا باشگاه پرسپولیس هیچ مکاتیه یا مذاکره ای با باشگاه ریزه اسپور درباره طارمی نداشتیم زیرا طارمی بازیکن پرسپولیس بوده و در تیم خودش عضویت دارد و دلیلی نمی بینیم که بخواهیم مذاکره ای با آنها انجام دهیم. 

 

انتهای پیام/