شکست برابر نفت آبادان باعث شد استقلال بدترین شروع خود در رقابت های باشگاهی در نیم قرن گذشته را به ثبت برساند.

به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، با حضور علیرضا منصوریان و خریدهایی که در نقل و انتقالات تابستانی صورت گرفت طرفداران استقلال امیدوار بودند تا بعد از چند فصل ناکامی این بار شاهد تیمی مدعی و شروعی مناسب در لیگ شانزدهم باشند اما این اتفاق رخ نداد تا استقلال با یک امتیاز در سه بازی در جایگاه پانزدهم بایستد.

 

سوای از بحث نتیجه گیری منصوریان در این هفته ها هنوز به ترکیب ایده آل خود برای مصاف با رقبا دست پیدا نکرده تا جایی که با سود بردن از 20 بازیکن در سه بازی رکورد جالب توجهی از خود بر جای گذاشته است. عملکرد پر فراز و نشیب برخی بازیکنان در پست های تخصصی و غیر تخصصی باعث شد تا سرمربی استقلال تغییرات زیادی انجام بدهد بلکه نفرات ایده آل را پیدا کند.

 

با این شرایط از اردوی استقلال خبر می رسد منصوریان برای بازی با پیکان در هفته چهارم لیگ برتر نیز تصمیم به ایجاد تغییراتی در ترکیبش گرفته تا جایی که حداقل دو تا سه بازیکن به نسبت بازی هفته قبل برابر نفت آبادان جا به جا خواهند شد که مهمترین تغییر احتمال نیمکت نشینی وریا غفوری و استفاده از خسرو حیدری در پست دفاع راست است ضمن این که بعید نیست امید نورافکن بار دیگر به عنوان دفاعچپ به میدان برود.

منبع: افکار نیوز

انتهای پیام/