زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، در آستانه دیدار مقابل سویا در سوپرکاپ اروپا تاکید کرد که در مورد استفاده از کریم بنزما ریسک نخواهد کرد.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی / بنزما که دچار یک مصدومیت جزئی  شده بود، به تازگی به تمرینات رئال بازگشته است. هرچند او در تمرینات تیم حضور داشت اما زیدان قصد ندارد از او در ترکیب اصلی دیدار مقابل سویا استفاده کند.

 زیدان به خبرنگاران گفت:" کریم خوب کار کرده است اما در دیدارهای اخیر حضور نداشت و ما نمی خواهیم در مورد او ریسک کنیم.

او به سختی کار کرده و همه آماده سازی های لازم را انجام داده است. باید ببینیم که بازی خواهد کرد یا نه. مهمترین مسئله این است که او در کنار تیم حضور دارد و سایر مسائل مهم نیست."

 احتمالاً زیدان از آلوارو موراتا در ترکیب اصلی دیدار فردا شب استفاده خواهد کرد. او در مورد این مهاجم جوان که به تازگی به رئال بازگشته گفت:" یووه  باشگاه مهمی برای او بود. این  باشگاه  است که می توانید در آن پیشرفت کنید.  او نیز رشد زیادی داشته است. او اکنون به خانه بازگشته و در تمرینات اخیر سخت تلاش کرد. او آماده است تا یک فصل دشوار را پشت سر بگذارد."

زیدان در مورد غیبت کریس رونالدو و گرت بیل هم گفت:" غیبت  آنها  من را نگران نمی کند. آنها در مراحل پایانی یورو 2016حضور داشتند و بعد از یک فصل دشوار باید استراحت می کردند. البته فوق العاده بود اگر همه بازیکنان تیم را در اختیار داشتیم اما من ترجیح دادم او و کروس به برنامه آماده سازی شان در مادرید ادامه دهند.

 در این دیدار شانس رئال بیشتر نیست. هر دو تیم به دنبال پیروزی هستند اما من معتقدم که تیمم برای بازی آماده است."

 

انتهای پیام/