در حالی که بیش از یک سال از جدایی یعقوب کریمی از باشگاه سپاهان می‌گذرد، باشگاه استقلال هنوز پول رضایتنامه این بازیکن را پرداخت نکرده است.

 به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی،زمانی که یعقوب کریمی موفق شد رضایتنامه خود را برای حضور در استقلال از سپاهان بگیرد او چکی به مبلغ 200 میلیون تومان به طلایی‌پوشان اصفهانی پرداخت کرد، پولی که باشگاه استقلال متعهد شد که آن را پرداخت می‌کند اما با گذشت بیش از یک سال از این اتفاق هنوز پولی دست سپاهان را نگرفته است.

 

فصل گذشته و زمانی که یعقوب کریمی به خاطر پرداخت نکردن پول رضایتنامه‌اش از دو بازی استقلال محروم شد، سازمان لیگ به باشگاه سپاهان تعهد داد که این پول را از محل درآمدهای این باشگاه پرداخت می‌کند که این اتفاق هم تا این لحظه نیفتاده است.

 

اصغر باقریان مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سوال که چرا چک یعقوب کریمی را به او پس نداده است  گفت: دلیل این موضوع این است که سازمان لیگ هیچ پولی به ما نداده است. آنها پارسال میانداری کردند و گفتند که پول رضایتنامه یعقوب کریمی را می‌دهند اما تا این لحظه این اتفاق نیفتاده است. ما می‌خواهیم دوباره به سازمان لیگ نامه بدهیم تا بتوانیم پول رضایتنامه یعقوب کریمی را از خودش بگیریم.

 

انتهای پیام/