سرمربی چلسی واکنش جالب و تمسخر آمیزی به رقم نجومی انتقال پل پوگبا به منچستریونایتد داشت

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، پل پوگبا پس از کش و قوس های زیاد یوونتوس را ترک کرد و راهی منچستریونایتد شد.

یونایتد برای انتقال بازیکنی که به صورت مجانی به یوونتوس داده بود، 100 میلیون پوند هزینه کرد تا یک بازیکن 23 ساله به عنوان گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان انتخاب شود. رقم بسیار بالایی که منچستریونایتد برای پوگبا پرداخت کرد باعث شده تا بسیاری به انتقاد از این باشگاه انگلیسی بپردازند و حتی بعضی پرداخت چنین مبلغ نجومی را به باد تمسخر بگیرند. آنتونیو کونته، سرمربی چلسی یکی از آنهاست.

سرمربی چلسی واکنش تمسخر آمیزی به رقم انتقال نجومی پوگبا به یونایتد داشت و گفت: خنده‌دار است بدانید باشگاه لچه برای جذب من هشت توپ فوتبال به من داد که 3 تای آنها به درد بازی کردن هم نمی خوردند. جالب‌تر اینکه لچه برای جذب من یک بازیکن دیگر را هم می خواست. یعنی به شرطی به من اجازه بازی کردن داد که یک بازیکن دیگر را هم با خودم بیاورم!

به احتمال خیلی زیاد این واکنش تمسخر آمیز کونته به انتقال پوگبا به یونایتد رابطه این مربی سرشناس را با هواداران یونایتد به هم خواهد زد. کونته سهم بسزایی در درخشش پوگبا و تبدیل شدن او به بازیکن بزرگ داشت چراکه در زمان این مربی ایتالیایی بود که پوگبا از یونایتد راهی یوونتوس شد. او رابطه بسیار خوبی با پوگبا داشت اما رقم انتقال بالای این بازیکن فرانسوی باعث شد تا کونته بی خیال جذب او شود.

 

انتهای پیام/