در دنیای فوتبال هنوز هم هستند کسانی که در سطح اول فوتبال دنیا بازی می کنند ولی حتی یک کارت قرمز هم دریافت نکرده اند.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، وقتی بازیکنی با صدها بازی فوتبال حتی یک کارت قرمز هم نمی گیرد شایسته تحسین و تقدیر است.

گری لینه کر

لینه کر که در دوران فوتبال خود ۲۸۱ گل به ثمر رسانده هرگز حتی کارت زرد هم نگرفت. این مهاجم در دوران فوتبالش در لستر، اورتون، بارسلونا، تاتنهام، ناگویا و تیم ملی انگلیس نه تنها کارت قرمز بلکه کارت زرد هم دریافت نگرفت.

1

آندرس اینیستا

زننده مهمترین گل تاریخ فوتبال اسپانیا در فینال جام جهانی، در ۷۰۰ بازی دوران فوتبالش در بارسلونا و تیم ملی اسپانیا هرگز کارت قرمز نگرفته و فقط ۵۶ کارت زرد گرفته است.

رائول گونزالس

اسطوره رئال مادرید و فوتبال اسپانیا هرگز کارت قرمز نگرفت. او در رئال هرگز به خاطر دریافت کارت زرد (دو کارته یا پنج کارته شدن) محروم نشد البته در فصل ۰۱-۲۰۰۰ یوفا او را به خاطر گلزنی با دست در مقابل لیدز در لیگ قهرمانان یک بازی محروم کرد.

امیلیو بوتراگوئنو

اسطوره فوتبال اسپانیا هم هرگز کارت قرمز نگرفت. او در دوازده فصل حضور در لالیگا ۳۴۱ بازی انجام داد که فقط پنج کارت زرد گرفت. او در ۶۵ بازی در لیگ دسته دوی اسپانیا با تیم رزروهای رئال هم ۶۵ کارت گرفت. او در بقیه تورنمنت ها با رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا در ۱۵۵ بازی سه کارت زرد دریافت کرد.

3

فیلیپ لام

کاپیتان بایرن مونیخ هرگز در دوران فوتبالش اخراج نشده است. او بیش از  ۷۰۰ بازی در دوران فوتبالش انجام داده که ۱۱۳  تایش در تیم ملی اسپانیا بوده است.

 

انتهای پیام/