بعد از عملکرد نه چندان خوب وریا، این مدافع استقلال به این اردو دعوت نشده است و مسلما دیگر تغییری که در ترکیب کی‌روش برای بازی با ازبکستان حتمی خواهد بود، حضور رضاییان در سمت راست خط دفاعی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،
تیم‌ملی ایران شب گذشته در دیداری دوستانه به مصاف تیم‌ملی مونته‌نگرو رفت. دیداری که برای امادگی هرچه بیشتر ملی‌پوشان در آستانه دیدار حساس برابر ازبکستان ترتیب داده شده بود. کی‌روش در این بازی از ترکیبی استفاده کرد که به چشم خیلی‌ها آشنا بود.
 
او بازیکنانی را در زمین قرار داد که معمولا در بازی‌های قبلی رسمی و دوستانه تیم‌ملی در زمین حضور پیدا کرده بودند. اما یکی از آزمایش‌های او برای ترکیب تیم‌ملی، استفاده از سعید آقایی در پست دفاع چپ بود. آقایی در آخرین لیسن دعوت شده از سوی کی‌روش حضور دارد و هنوز هم برای دیدار با ازبکستان خط نخورده است.
 
با این وجود بازی کردن او در دیدار شب گذشته، این گمانه‌زنی را به وجود می‌آورد که شاید کی‌روش قصد دارد مدافع چپ جدیدی رو کند. او در بازی‌های قبلی از میلاد محمدی در این پست استفاده کرده است. بازیکنی که خیلی هم خوب جواب داده است. در نقطه مقابل سعید آقایی در بازی دیشب نیز تغییری دیده می‌شد و آن هم بازگشت دوباره رامین رضاییان بود. رامین در دو دیدار آخر تیم‌ملی برابر قطر و چین جای خود را به وریا غفوری داده بود.
 
اما بعد از عملکرد نه چندان خوب وریا، این مدافع استقلال به این اردو دعوت نشده است و مسلما دیگر تغییری که در ترکیب کی‌روش برای بازی با ازبکستان حتمی خواهد بود، حضور رضاییان در سمت راست خط دفاعی است.

 

انتهای پیام/